Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

$22 R&А, $2К ГТД, А6s

• Anto11
      Anto11
      Бронз
      Pacific, $20 Buy-in (200/400 blinds, 40 ante) No Limit Hold'em Tournament, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 21,069 (52.7 bb)
      Hero (BB): 24,542 (61.4 bb)
      MP: 793 (2 bb)
      CO: 6,596 (16.5 bb)
      BTN: 117,524 (293.8 bb)

Preflop: Hero is BB with A 6
      2 folds, BTN raises to 800, SB calls 600, Hero calls 400

Flop: (2,600) 8 4 9 (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN bets 1,950, SB folds, Hero raises to 23,702 and is all-in, BTN folds

Results:
      6,500 pot
      Final Board: 8 4 9
      SB mucked and lost (-840 net)
      Hero mucked A 6 and won 6,500 (3,710 net)
      BTN mucked and lost (-2,790 net)

Големия стак е 36/22, 43% кражба от бутона, 44% агресия за 240 ръце. Слабичка агрсивна рибка.

Малкия блинд е 39/25, 10% трибет , 18% рестийл, 50% фолд на кражба, 20% агресия. Малко слабичък но печеливш рег.
  • 2 отговора
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Тук можем и да скуиизнем. Дори ми се вижда добра опция. Кола също е ок.

Флоп:

На тоя борд бих лииднал понеже не очаквам БТН често да сбетва без готова ръка тук срещу двама. Бих лииднал и, ако ме рейзнат, вероятно ще се стакна срещу един.

Тоя чек/директен пуш горе долу издава ръката ни. Аз може би по-скоро бих чек/рейзнал, защото така му даваме шанс все пак да си колне с някакви ръце като 8х/JT/56с etc., които до ривъра можем да го накараме да ги фолдне, а и ще вземем повече стойност, ако си ударим флъша на търна.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • PaPi92
      PaPi92
      Black
      Много вариативна е твоята линия, а и най-вероятно малко –ЕВ, защото не очаквам да имаме много ФЕ, след като той цбетват толкова биг. Няма смисъл да се вкарваме в такива вариативни отигравания, особено с толкова дийп стакове, след като най-веротно имаме едж над повечето играчи.

С лийд на флопа често бихме печелили пота още там. Но ако опонента ни рейзне, не мисля че можем да се стакнем печелившо. Ако не направи много голям рейз мисля че можем да коленм, защото опонента почти винаги би залагал търна дори и да падне каро.

Мисля че можем също и да чек/колнем ПФР, освен ако не цбетне доста. Не мисля, че би цбетвал този флоп с еър. Не рядко асото ще ни е аут, а имаме 8 чисти аута за нътс. А дори и срещу дроуовете му сме напред, а той може понякога да се прадава с тях на по-късните улици. Очаквам да имаме добри скрити шансове, защото рибата трудно би фолднала овър пеър или по-слаб флъш.
      Чек/рейз е опция, ако мислим, че можем да изгоним някои овър пеъри или 9х на добри търн и ривър карти. Но не мисля, че този опонент често би ги фолдвал.

Може би срещу този опонент е по-добре да лийднем, защото рейнджа му е доста широк и ще фолдва по често. А срещу тайт рендж можем да чек/колнем, защото той доста по-често би имал силна ръка. Но в днешни времена, от БТН на всеки рейнджа е достатъчно лууз.