Допълнителен бонус в бет365

• PinkCougar
      PinkCougar
      Бронз
      Регистрирах се в началото на месеца и още същия ден прегледах материалите и реших теста. Предполагам и същия ден или в най-лошия случай на следващия да съм се тракнала към вас в бет365. Чак седмица след това установих че се иска потвърждение на самоличноста ми и съответно след няколко дни пратих съответните снимки.
      1 снимка, на която държиш личната карта или
      паспорта си близо до лицето си
      2 копие от лицето на личната ти карта, паспорта
      ти или шофьорската ти книжка
      3 копие на гърба на личната ти карта, паспорта
      ти или шофьорската ти книжка
      Тези изображения могат да бъдат сканирани или направени с мобилния ти телефон, уебкамера или дигитален фотоапарат. Важното е да изпратиш цветни копия – черно-белите са по-нечетливи и в миналото сме получавали подправени такива.

Направих снимки с телефон и уебкамера и избрах по-четливите. Пратих ги и ми бе отговорено следното:
      Тема: Re: *****SPAM***** Re: PokerStrategy.com важно: Потвърди данните си за началния капитал!

Hello ,

thank you for sending the ID Card. I m so sorry, but I could not read
      it. Could you please send us a more sharp picture?

Best regards,
      PokerStrategy.com

Не съм много на ти с английския(всъщност защо ми отговарят на английски?), но ако съм разбрала правилно, значи снимките на личната ми карта не са им харесали? Съгласна съм, не са особено четливи, но защо тогава пише че може с каквото имам под ръка, да си кажат че искат скенер или професионална фотография... Както и да е, набутах се и си осигурих перфектно качество копия на двете страни на личната си карта и ги пратих и тях. Но само тях пратих втория път защото трудно ще сканирам и себе си с личната карта... Та се чудех дали заради това все още не са ми отговорили вече трети ден? Вярно че неделя не е работен ден, а този едва сега започва, но вече започвам да се чудя дали няма да се наложи и до фотото да ходя и там ли да се набутам? Ако въобще е възможно да се направи по-четлива снимка на нещо до лицето ми или не знам? Не очаквах че ще е чак толкова трудно да докажа самоличноста си... Освен следващата стъпка да е да ми поискат една професионална фотосесия, че да са сигурни че съм похарчила повече от бонуса :D

От друга страна когато се регистрирах пишеше нещо за допълнителния бонус, че може да се придобие само в рамките на първите два месеца... И понеже скоро ще стане месец откакто съм се регистрирала, започвам вече леко да се притеснявам, че срока за допълнителния бонус ще изтече преди да съм получила основния?! Това е и причината да ставам все по нетърпелива!
  • 9 отговора
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Пращай им пак снимки(най-добре цифров фото апарат над 2 МП ) ще стане работата :) )))!
    • PinkCougar
      PinkCougar
      Бронз
      Е аз точно 2 им бях пратила първия път и не им хареса, сега е 7.1 ако и тях не харесат...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ PinkCougar,

Нещата не опират до това дали ни харесват или не, а дали всички детайли се четат. Съжалявам, че не са били одобрени веднага, но това е равностойно на това - да не ти ги искаме въобще. Моля за малко повече разбиране и предварително благодаря!

Вторият бонус смятам се активира след изчистване на първия, а ти все още не си го активирала. Моля виж подробностите на тази страница. За да си напълно сигурна за подробностите, моля да пишеш на отдела за клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • PinkCougar
      PinkCougar
      Бронз
      Имаш 60 дни от деня на получаване на началния капитал
      При това положение не виждам проблем да изчакам колкото е необходимо. Само да не ме хване пък това
      Лимит от 1 месец: Ако не влезеш в сайта в рамките на 1 месец, губиш началния бонус от $50.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ PinkCougar,

Здравей,

Бонусът ти не е активиран докато не преминеш проверката за сигурност. За повече информация, винаги можеш да пишеш на отдела за клиенти, както те посъветвах по-горе.

Успех!

Поздрави,
      Деси
    • PinkCougar
      PinkCougar
      Бронз
      Прекрасно, но нямаше ли да е още по-хубаво ако ми бяха писали за това или направо да ми се обадят по телефона или както там се прави този тест. Аз ако не бях попитала във форума и си чаках, имаше да си чаааааааакам...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ PinkCougar,

Имейл се изпраща на регистрирания ти адрес. Не ви оставяме в неведение, но често потребителите регистрират имейл, който не проверяват често и го пропускат. Можеш да провериш и спам папката на пощата си, но съм убедена, че такъв ти е бил изпратен.

Поздрави,
      Деси
    • PinkCougar
      PinkCougar
      Бронз
      Всъщност няма спам папка в глупавата ми поща, а тя просто променя заглавието на съобщението, когато го регистрира като спам... Така следкато по погрешка е регистрирала вашия отговор като спам и аз съм отговорила на него. Което пък при вас е било сметнато за спам и съответно системата ви го е изтрила автоматично без отговор в крайна сметка :) Това се оказа проблемът... Или поне така ми обясниха.

В същото време разбрах че вече има и алтернатива и реших да се възползвам и да ги кача директно и вчера получих бонуса. Благодаря много :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се, че всичко е наред!

Успех на покер масите!

Поздрави,
      Надя