8*8 Winter Freeroll

• Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Здравейте!
      Въпросът ми е следния. Някой бил ли е записан в въпросния турнир. Защото при мен около 40 минути ми стоеше на "заемане на местата" така си го чаках и в един момент се озовах като отпаднал. Това се случва за втори път, но първия ме компенсираха с 1$ и билет. Въпросът ми е, знам че не е партньорска зала, но предполагам, че някой играещ там ще напише някой ред. Да не се е случило единствено при мен ?(

Поздрави Атанас
  • 6 отговора
    • Patoka92
      Patoka92
      Бронз
      moje bi im se e pretovarila mrejata shtom sa te obeshtetili parviq pat ne se pritesnqvai v tqh e problema
    • JJ76
      JJ76
      Бронз
      И на мен ми се случи същото, дори писах на съпорта, но никакъв отговор.
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Това беше първия път. Но тогава ми показа турнира като отменен или нещо такова. А сега показва, че има играчи и маси съответно. И не съм сигурен в кого е проблема в крайна сметка... :facepalm:
      За тази банка,която имам доларчето си е 9 бай-ина, а билети печеля всеки ден, но проблема е там,че турнирите са до края на месеца мисля :f_cry:

Поздрави Атанас
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Изпреварил си ме докато съм писал. Значи добре съм си пописал с лайв чата :D Искаха ми телефона, за да ми се обадят по-късно,което ще е смях и сълзи,като знам на какво ниво ми е говоримия английски :D
      Поне ще се позабавляваме взаимно :D Ще пиша ако наистина звъннат и ще кажа какво са ми отговорили, ако разбера изобщо де :f_biggrin:

Поздрави Атанас
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Редовно се получава така!
      Започваш опити да си заемеш мястото или през лобито или през my tournaments. Sled 10na opita se poluàwa
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Е не съм знаел, че така се процедира...
      Ще е интересно ако ми го изтъкнат като причина. :D
      Все още чакам някакъв отговор,но уви. Ще си останем с чакането :facepalm:
      Все пак ако случайно получа някакъв отговор ще споделя :)

Поздрави Атанас