K9s BTN 15$ 6max

• Maktub101
      Maktub101
      Сребро
      Poker Stars $13.92+$1.08 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds + t25 - 3 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: t4250 M = 11.33
      BB: t2295 M = 6.12
      Hero (BTN): t2455 M = 6.55

Pre Flop: (t375) Hero is BTN with K:club: 9:club:
      2 folds

Подобно на предната ръка имаме пуш/фолд решение от бутона. Според мен мин рейз е слабо защото често ще получаваме 3б от ръце които иначе биха фолднали. Това което мен ме заинтригува е че за разлика от предната ръка тук пуш реинджа според уизард-а е 25,8 при реални кол диапазони на опонентите според мен. Заради балона ли се получава така ?
  • 5 отговора
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      за да го добуташ до 25% пуш рейндж трябва да им сложиш някакви суууупер тайт диапазони.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Ако играчите са пасивни, то предпочитам да мин рейзнем. Срещу агресивени опоненти пуша е супер с тази ръка.
      Като пак ако си нагласиш еджа ще получиш същия диапазон за пуш като Наш. Спрямо наблюденията си за опонентите можеш да им определиш по-точни диапазон и СНГ Уизърда ще ти пресметне какъв диапазон е удачен за пуш тук.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      Аз ли изпускам нещо? Защо толкова искате да пушнете тук?

Срещу агресивени опоненти пуша е супер с тази ръка.

При това забележи че графиките им са целите червени, тоест почти няма значение с какви диапазони са, пак е -ЕВ. Сложил съм 0 едж, по подразбиране беше положителен.

Ако ги сложим и 2мата на tight е фолд;
      Ако ги сложим и 2мата на very tighr вече можем да пушваме 100%.....

Особено без рийдове мисля че е лесен фолд ако не искаме да минрейзнем
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

УоУ, на това му казвам широки диапазони за кол - 19% на големия блинд и 14 на малкия блинд. Не виждам кой би ни колнал с подобни диапазони. Разбира се няма да ни колват и много тайт.
      Пуша не е супер печеливш и не е много приятно да рискуваме 12 блинда, но срещу агресивни опоненти определено не е грешка.
      За мен малкия блинд ще колва с нещо подобно на 6-9%, а големия с 7-8%. Като срещу подобни диапазони кола варира от малко +ЕВ, през брейк ивън до малко -ЕВ. Без информация, че големия стак колва със много широк рейндж пушове, пуша е добър.
      Като рейза ми харесва много повече, но ако ще ни рестийлват често е безсмислен.

ПС: Ако не ти се занимава да смаляваш снимките трябва да ги слагаш със спойлер( както мен ме е мързел и в блога си ги слагам в спойлер големите :D ).

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      :f_thumbsup: OK.