въпрос отностно бонуса

• pufabg
      pufabg
      Начален
      пратих всички документи които ми бяха поискани (лич. карта от двете страни и до лицето ми ) но получих сега мейл че искат да ми се обадят на гсм, защо е това??? нали си удостоверявам съмоличността с тези документи? а и четох във форума някаква тема че искали потребителското име и паролата и че това било измама а не го правели хората от този сайт!!! какво да правя ???
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ pufabg,

Пароли няма как да искаме, защото това е не само непрофесионално, а и технически невъзможно!

Сега ще ти отговоря откровено. Какво точно ще постигнем, ако нашият екип ти вземе паролата, при положение, че ние ти даваме 100% безплатно съдържание. Ние не ти искаме нито банкова информация, нито да плащаш в кеш днес, утре или когато и да било, всичко е безплатно.

Твое е решението дали искаш да получиш безплатните $50 и да минеш пълната проверка за сигурност. Не забравяй, че винаги можеш и да депозираш.

Работим с клиенти от 2005 година. Имаме 18 форума, които са на 18 езика. Смятам, че всичко това само говори за професионализма ни, защото вече разполагаме с над два милиона и половина членове.

Успешен старт!

Поздрави,
      Деси
    • pufabg
      pufabg
      Начален
      аз не се съмнявам в вас, защото това което ми казвате си е така и все пак от вас зависи дали ще получа дадения бонус, а се съмнявам в злоупотреба на хора които не са свързани с вашия сайт и в изтегляне на бонуса ми в последсрвие :(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ pufabg,

Сигурността на твоята сметка е естествено важна и не само ние, но и ти самият трябва да се грижиш за личните си данни. Няма как някой да източи твоя бонус, освен ако не си споделяш компютъра и данните на сметката.

Може да се запознаеш с политиката ни за конфиденциалност.

Поздрави,
      Деси
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Разгледай и тази тема
      Защита От Крадене На Паролите

Поздрави,
      darkonebg