един тъп въпрос

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Искам да попитам на времето в кейк-а бяхте пратили 10$ за фиксед лимит и имаха протекция докат не ги кача нямам право да дигна лимита или да играя на друго освен фиксед лимита. Та въпроса ми е в 24х има ли такова нещо което да си го наместя сам за да не правя глупости щот имам лошия навик при 2-3 дена губеща серия да се кача на горни лимити за бързо възвръщане на загубите и така съм си банкрутирал няколко пъти банката
  • 3 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pokerspike,

В момента нямаме такова предложение за тази зала.

Инак - не виждам с какво различна зала, ще промени лошия ти навик. След като знаеш за проблема си - опитай се да работиш над него, защото лошите серии винаги ще ги има и трябва да се научиш да ги преодоляваш защото на по-високите лимити загубите ти от такива действие ще бъдат още по-драматични. ;)

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      да продължа с тъпите въпроси навремето имаше 1 слон подобен на хм има ли го още щот не ми се дават кинти за програми а пък и искам само за да си правя графики и да си следя статистиката защото играя на по 1 маса макс 2 и не смятам да разширявам броя щот правя глупости а искам да си подобря играта щот лека полека се дигам на нл20 и смятам че трябва да се подобря за да не ме набият яко и да трябва да смъквам пак
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

За съжаление преди известно време прекратихме разработката на PokerStrategy Elephant, така че не е възможно да използваш тази програма.

Поздрави,
      achko