AJo 9max 1$

• 4 отговора
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Здравей Sashk1N,

Kaто приемем, че сте на балона и блинда е 150/75

Префлоп:
      ИСМ дава ПУШ - 19.3%, JJ+ Ax+ KTs+ KJo+ QJs
      Ти покриваш всички - идеални карти да започнеш да ги тормозиш.
      Ако си забелязал, че обичат да виждат флоп, СО категорично е такъв - пак ПУШ!

Флоп:
      Така изиграно с тоя флоп и като знаеш че има 33% фолд на цбет, грешно е да сбетваш. Ще ти плати с всичко!
      При чек на флопа е добре 1/2 на Търна.
      След това чек/фолд.

Повярвай на ИСМ, ще се учудиш колко по-лесно и печелившо е!
    • sashk1N
      sashk1N
      Бронз
      Не знам защо не са конвертирани като хората ръцете. :(

Блинда е 75/150, както си написал. Пуш за 21бб+ не е ли твърде лууз. Вярно, че фолдва само 33%, но мисля, че борда е твърде сух и ако няма Ах или 8 в ръката си може би ще фолдне.
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Пуш за 21бб+ не е ли твърде лууз.

Това ми е любимия етап с равни стакове, след 2-3 пуша другите са къси. Стига да няма някое магаре, че те са опасни.

С 33% фолд е ясно, че ще има игра постфлоп! Вземи си твоето без бой, а ако посмеят да ти платят, картите са ти прекрасни!

но мисля, че борда е твърде сух и ако няма Ах или 8 в ръката си може би ще фолдне.

На тоя борд няма да фолдне нищо с което ти е колнал префлоп - с ниските карти ще си чака фулла, а с високите освен фул, ще мисли че те бие, както в 66% от случаите до сега.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Префлоп:

Никакви пушове за тези стакове! Напълно неоправдан риск. Ситуацията е или много малко +ЕВ или мноооого -ЕВ в зависимост от диапазоните за кол на опонентите ни. Дори 1-2 ръце да колват по-лууз, от колкото трябва ще е много -ЕВ ситуацията заради големите ни стакове. Рекз до 300-375 чипа е добре.

Флоп:

Въпреки, че опонента ни не фолдва на продължаващ залог, тук е добре да направим. Не рядко ще имаме и най-добрата ръка като взимаме стойност от неговите. Като на този борд продължаващ залог до около 270-300 чипа е достатъчен.

Търн:

Очаквам да продължава да ни колва с по-слаби ръце. Неприятно е че сме извън позиция, но все пак можем да бетнем около 700 чипа и ако не се подобрим да се предадем. Все пак заради това, че сме на балона не съм много щастлив да бетна пак.
      Чек/фолда също е ОК.

Ривър:

Чек/фолд. Няма от какво да вземем още стойност ако бетнем.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Антоан :pokerface: