Обмислям да си купя нов смартфон

• dunhil983
      dunhil983
      Начален
      Здравейте , от последните печалби от покер обмислям да си купя нов смартфон специално за игра.Препоръчайте ми някои добри за софтуера на pokerstars до 400лв . Насочил съм се към моделите на Sony , HTC , Apple , Nokia . Сега съм с Nokia 5800 , и него ще го ползвам за разговори а другия само за игра когато не съм на компютъра ( в повечето време ).
  • 7 отговора
    • VeskoFC
      VeskoFC
      Бронз
      вземи си таблет тогава.. Google nexus 7 примерно
      иначе за смартфоните погледни темата по-надолу в раздела
    • cubinian
      cubinian
      Сребро
      Аз ползвам samsung s3 и съм супер доволен от всичко. Ако искаш телефон за онлине игра, забрави. Става само за случай, когато ти падне нета, да ползваш на оператора нета.
    • dum1ss
      dum1ss
      Бронз
      Става за игра, но покер софтуера за Android е само за кеш масите(някои имат и за ситенгоу турнири). Не знам как е положението с телефони с Win. Няма турнири. Ако те устроива - вземаи. :)
      Минималната резолюция на дисплея трябва да е 480 Х 800 . Други изисквания маи няма...
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

Всъщност мобилния клиент на PokerStars позволява игра и на турнири, като може да играеш до 4 маси.

Относно избора на телефон прегледай ТАЗИ тема.

Поздрави,
      achko
    • plamendim99
      plamendim99
      Начален
      Ако ще го използваш да играеш покер, моят съвет е да посетиш http://tablet-zone.eu/smart-phones
      има хубави евтини телефони, аз лично съм с такъв от вече цяла година. Мисля че ще останеш доволен, ако разполагаш с по висок бюджет може нещо марково да си вземеш, но аз съм скептичен, защото всичко се прави в Китай. Излишно ще си дадеш парите, от тук може да си поръчаш за 3 пъти по малко пари телефон със същото качество като Самсунг например.
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      Ще използвам тази тема да ви питам за избор на смартфон.
      Може да отделя г/д 450 лв, ,можете ли да препоръчате някой модел с добър софтуер ,не ми трябва за покер.Ако знаете и някой US сайт за по-евтино да излезе ще е екстра.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, borgirr13,

Ще те насоча към тази тема - тя ще ти е повече от полза при избирането на смартфон.

Поздрави

Елена