Skype група

• pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Здравейте, моето предложение за иновация е да се направи една Skype Groupe-a. Идеята ми за тази скайп група е като главно общуване между стратезите без да се спами форума с ежедневни неща, също така в случай, че нещата се получат може да се използва от начинаеще играчи по време на игра, да помолят за съвет другите. Не съм сигурен, но мисля, че по време на тренировка една такава група също ще е от полза.
      Като цяло това е едно разрастване на самата българска ощност на PokerStrategy.

:] Поздрави Боби ;)
  • 48 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Доста такива групи са помогнали на много хора.
      Добра идея, надявам се да се съберете хора.
      Когато започнах да играя HU и аз си събрах група от 2+2.
      Независимо, че групата на беше много активна с много от хората там все още съм приятел и доста са ми помогнали с играта ми.

Успех,
      Kukki :s_love:
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами аз съм зарибен, но мисля, че ще трябва да се уточни какви хора ще се събират в групата - мисля, че трябва да бъдат разпределени по игрови вариант (No limit, Fixed limit, SNG). Ще е добре да има хора с различни статуси, за да могат по-опитните да помагат. Друга идея е да правим sweat sessions и всяка седмица някой да записва своя сесия и другите да я анализират.

Изключително мотивиран съм за създаване на подобна група и бих помогнал с каквото мога.
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      :D Развам се, че идеята ми се приема така. Аз също мисля, че трябва да има по една за всяка разновидност на играта, мисля че това няма да е проблем.
      Относно това каквъв статус ще бъде нужен- ще решат админите, но мое нение е ,че сребро е оптималното.

Ето за това става въпрос ако трябва дасъм по конкретен.
      http://www.skype.com/allfeatures/public-im/
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Ооо аз съм с 5 крайници ЗА :D
    • ibordd
      ibordd
      Бронз
      Супер идея !Сега само кой ще я направи :D

ПС. Атанас Георгиев на финална маса на EPT !!!!! :f_p:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от ibordd
      ПС. Атанас Георгиев на финална маса на EPT !!!!! :f_p:
      Атанас Георгиев завърши осми и грабна €90 000 :s_biggrin:
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      Аз примерно, като за начало ще си направя един скайп акаунт само за покера, защото не обичам да чатя за глупости като играя. Ще го кръстя както ми е ника във стратеджито. И може да комбинираме след ника с долна чера да пише стила игра или ранга в стратеджито. Какво мислите ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kalinimal
      И може да комбинираме след ника с долна чера да пише стила игра или ранга в стратеджито. Какво мислите ?
      Избраният вариант според мен е по-добре. Все пак, целта на групата е да се учите и да изкачвате лимитите, а това от своя страна ще се отрази положително на вашия статус в PokerStrategy.com ;)
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Идеята да има нов skype acc е много добра-допада ми. Не знам дали всички, които искат да се включат обаче ще искат да си направят. Ако има такива , които искат да са си през използвания акаунт с цел да могат да ги търсат приятели и т.н., мога да им дам съвет как да подкарат повече от един skype акаунта на един компютър.

Мисля , че зад покер стратеджи името е по добре да няма нищо.Относто статуса, нали идеята е с време да качим и статусите . А за вида игра пак няма смисал , защото много нови играчи пробват и кеш и урнири докато решат кое за тях е наи-приятно и доходоносно. Може това предпочитание на стил игра да е в инфото на акаунта. :)
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравейте,
      идеята е супер-аз я използвам от началото на моята покер кариера(за съжеление имам само 1 френд,който се занимава с покер,но за сметка на това пък той ми е помогнал страшно много).
      Съвсем наскоро размених скайп и с един колега от покер стратеджи,с цел от време на време да си гледаме по някой сесия и да обсъждаме по-заплетените ситуации.Това със сигурност помага много
      Поздрави,
      Митко
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Според мен няма смисъл от два скайпа, тъй като е доста по-лесно да оставиш скайпа на отпочиващ и никой няма да ви безпокои, а понякога наистина е важно да се гледа скайпа (например може някой да иска да ви черпи бира, а вие да си играете), а на някои хора сесиите им продължават 4-5 часа.

Относно групата - давайте да я създаваме. Аз предлагам pokerboby да направи нов скайп, в който да добави всички, които искат да са членове и да ги добави в обща дискусия. Само трябва да видим как да се оправим с различните разновидности.
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Първоначално публикувано от kymupa
      Според мен няма смисъл от два скайпа, тъй като е доста по-лесно да оставиш скайпа на отпочиващ и никой няма да ви безпокои, а понякога наистина е важно да се гледа скайпа (например може някой да иска да ви черпи бира, а вие да си играете), а на някои хора сесиите им продължават 4-5 часа.

Относно групата - давайте да я създаваме. Аз предлагам pokerboby да направи нов скайп, в който да добави всички, които искат да са членове и да ги добави в обща дискусия. Само трябва да видим как да се оправим с различните разновидности.
      Окей няма проблем само кажете и го праим... :D
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Ами давай.Вижда се,че има доста навити,а и съм сигурен,че броят им ще нараства постоянно
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами давай. Предлагам всички да почнат да си казват скайповете.

Ако някой не иска да го казва във форума може да го прати като съобщение на pokerboby.
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Между другото имам идея относто това разграничаване по тип игра. Примерно да направя един скаип с име PokerStrategy, и които иска да се аддва. При покана за приятелсто има опция да напишеш кои си. Там може всеки да ми пише в коя skype groupe-a иска да го аддна. Относно сатуса мисля, че това най-лесно може да се направи както тук, всеки да си сложи аватар в съответствие с статува.

Мисля че има обаче един голям недостатък, това че в една и съща група ще си говорат хора за залози по 1-2 $ и такива за по 100$ ( примерно).
      Единственото което ми игра в главата е да ги разграничим на 2 групи за всеки тип игра, в ниската група ще са всички, зада може начинаещите да питат и да получават отговор от хора с повече опит а в другата да бъдат по големите риби, които да обсъжат своите проблеми в едната група и да помагат в другата.
      (С това разграниаване се получва нещо като каналите в мирк.)

Кажете какво да направя, дали да го разделям на толкова много рупи от началото или не.
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Всичко е готово.

Pokerstrategygrupe

И ми пишете какъв тъп игра играете.
      Пращаите ми покани за приятелство, аз довечера ще ги обработа ии се надявам към края на деня всичко да е на 6;)
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Харесва ми идеята ти.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Не можеше ли поне да го напишеш без грешки?
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG
      Не можеше ли поне да го напишеш без грешки?
      мн съм зле сори даже не забелязъх :evil: