Мтел добре ли са?

• PlamenOgIvanov
      PlamenOgIvanov
      Бронз
      Не че е нещо което ме изненадва, обаче днес отивам да си преподписвам договора и ми сервират, че имам неплатено задължение в размер на 21 лева, от 1999г. Как до сега никой не ми каза, като си плащам сметките 14 год. и питам "КАКВО ДЪЛЖА", а не дайте да ви платя последната фактура. И как мога да докажа, че съм го платил, като касовите бележки избледняват за 2-3 год. Трябва да се снимат и ламинират ли?
      Нямам думи просто.
  • 4 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Позоваваш се на давностния срок от 3 години. Според мен най-добре поискай документ какво дължиш и след това писмено ги уведоми да духат супата. Предполагам те изнудват и където мине номерът.

Наскоро в Мтел на мой познат му продадоха мостра телефон на цена на редовен без половината аксесоари в кутията... На това отгоре му искали 12 лева за слушалките в комплекта. Голямо чудо беше, докато ги върне, пък къде е гледам, не знам, май беше омаян.... Чудя се дали не са им намалили заплатите, че се чудят как да изкарат още.
      =)
    • dinko1sl
      dinko1sl
      Бронз
      Е добре, че лъжат лъжат ама това вече е прекалено... Ако не си си платил сметката от 21 лева според вас дали щяха да ти пуснат телефона, защото аз като не си платя сметката го спират ако ще и преди 10 години да е !
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Направи им скрита камера и после при Господарите :D тогава ще стане ясно за кво стаа въпрос
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Има давностен срок 3години. Мокат да се изперат там...Ще те излъжа точно как се процедира, но със сигурност можеш да не плащаш.