уин рейт..

• empyros
      empyros
      Бронз
      Здравейте, чета си по блоговете на треньорите и анализаторите и започвам да се чудя аз ли съм толкова зле... :) )) Някакви печалби от 23 бб/100 за 10 К ръце. НЛ20 победен за 20к ръце за месец :nh Те повечето неща са от 2009-10 година, не знам дали това има значение, но въпроса ми е друг. За да биеш различните микро лимити за какъв ББ/100 размер говорим и за каква извадка от ръце? Аз започнах по сериозно да играя от нова година в смисъл по сериозно- започнах от нл2 играя всеки ден по около 1000 ръце и гледам да уча по 1-2 часа.
      За 16 000 ръце на нл2 стигнах 15бб/100. Качих се на нл5 от начало нещо се тилтнах сериозно 3-4 сесии и слязох 7 бай ина надолу за 3000 ръце, след което се пооправих и сега нещата вървят добре.
      Поздрави
  • 1 отговор
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей empyros,

За 10к ръце може да се постигне и доста по-висок win rate, тъй като извадката не е достатъчно голяма за да бъде показателна. Спор няма, че има играчи които постигат подобен win rate, но те са изключителна рядкост в дългосрочен план на нива след микролимитите и общо взето win rate след лимит НЛ10 над 10-15бб/100 звучи ок и ако го биеш с повече, реално твоето място е поне на следващия. Разбира се, наред с трябва доста работа, както по масите, така и извън тях.

Като цяло на микролимитите играта трябва да е с цел изграждане на банка и бързо развитие + качване на лимити. За целта е нужно просто да се печели, не толкова да се играе дълго на даден лимит и да се гледа колко може той да бъде победен, тъй като там играчите са изключително слаби и не са фактор да си оценяваме уменията.

Поздрави,
      Деан :coolface: