Въпрос???

• souledge1
      souledge1
      Бронз
      Преди 2 дена играех с мой приятел "Heads up" v bet365 , неговият капирал е от вашите 50$.Зеx му малка част парите му и вапроса ми е понеже скоро май ще ми предстои теглене от сметката ми дали може да се получат някакви спанки при тегленото от това,че съм спечелил от неговият капитал
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ souledge1,

Ако сте седнали на една маса и сте си "помагали", можете много неприятности да си навлечете, защото това е незаконно.

Не мога да ти кажа дали ще имаш проблеми сега, но мога да ти кажа, че със сигурност могат да проверят как точно си натрупал парите. Ако сметнат, че има нещо нередно, имат пълно право да спрат тегленето, а също и да блокират сметката ти и да ти пишат относно законите и правилата, които трябва да следваш, а след това да отворят сметката ти (за досегашните ти печалби не знам какво ще предприемат), но да те държат под око. Естествено, повече няма да можеш да седнеш на една маса с приятеля си.

Поискай си теглене и никога повече не прави подобни неща. Избягвайте да играете на една маса, освен ако не е MTT, в случай че залата го допуска.

Поздрави,
      Деси
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Здравей souledge1,

Добре сте се сетили с твоя приятел той да ти прехвърли началния си капитал на хедс-ъп, след което ти да го изтеглиш. За съжаление покер залите много често наказват подобна съобразителност, като затварят директно и двата акаунта.

Ако все пак случаят не е такъв - имаш основания да се притесняваш, защото точно така изглежда.

Поздрави,
      Ники
    • souledge1
      souledge1
      Бронз
      Мерси за разаснениоето :) ! смятам че много хора преди нас са се сетили за това прехварляне :Д .. но случаят не е такав опредлено понеже сме сме разгирали само 2 $ :Д!!! пак и няма смисал защото тои се спрая достра добре и напредва мн в своята банка :) ! Дано да няма проблеми накрая защото ще е много неприятно ...
    • souledge1
      souledge1
      Бронз
      а и забравих нещо да на турнири се случва да играем но до сега сме нямали пряк контакт да сме в рака или нещо такова