1.5 man turbo balon

• 3 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей EgoiZta,

Ще те помоля за в бъдеще да не публикуваш резултата на ръката. Ако сметнеш за необходимо да оставаш резултата то го скривай с опцията "spoiler", така както аз съм направил с публикацията ти.

Относно ръката:

Кола ти е добър. Диапазона на опопнента ни е много лууз с тези стакове. Скоро и блинда го застига. Тук бих фолднал само ако е някаква скала.
      Това, че е показа по-силна ръка е без значение. Важното е че сме играли добре ръката.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • EgoiZta
      EgoiZta
      Бронз
      Тука въпроса е по-скоро дали да пушвам с тази ръка при положение, че след мен е големия стак и сме на балона?
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Ako опонента ни, който беше пушнал беше с по-голям стак или е тайт, имаме лесне фолд.
      В случая колинг диапазона на големия блинд трябва да е много тайт. Като дори да колне трябва да ни победи той и малкия стак, както и малкия стак да победи големия, че да отпаднем.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Антоан :pokerface: