AJ 9man 3.50 Bubble

• Pokerkid94
      Pokerkid94
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 150/300 Blinds 25 Ante (4 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

SB (t2945)
      Hero (BB) (t3595)
      UTG (t5350)
      Button (t1610)

Hero's M: 6.54

Preflop: Hero is BB with A, J
      2 folds, SB bets t600, Hero raises to t3570 (All-In), SB calls t2320 (All-In)

Flop: (t5940) 8, 5, 9 (2 players, 2 all-in)

Turn: (t5940) J (2 players, 2 all-in)

River: (t5940) 6 (2 players, 2 all-in)

Total pot: t5940
      Ако ми ги бутне ще се хвърля , но след този мини реиз си помислих , че имам вероятност за фолд
      88
  • 2 отговора
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      Мисля че е доста оптимистично да пушваш. Смис той като минрейзва така най-често има нещо силно, като даже съм изненадан че е показал 88 - за мен са лесен пуш, щото се играят трудно извън позиция. Непознат бих го сложил на следния рейндж - ТТ+, може би АК и AQ, и десетина комбота блъф които ще фолдне на пуш.

За 10бб рейз/фолд е доста слабо и добър играч почти никога няма да го прави.

Кол в позиция имо.

Ако ми ги бутне ще се хвърля

И аз бих фолднал.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Тук е важно да имаме информация за опонента. Ако знаем, че имаме вероятност за фолд - лесен пуш. Има по-къс стак и очаквам опонента ни да се стакне сравнително тайт.
      Ако е лууз пушвам. Ако е тайт фолдвам.
      Не ми допада идеята да се заиграваме на балона. Ако смятаме, че имаме добра пост флоп игра и опонента ни е слаб, то тогава можем и да колнем само. Като трябва да сме внимателни да не губим чипове. Точно на балона са най-ценни. Ако смятаме, че играча е по-добър от нас. В никакъв случай не трябва да колваме, а само да избираме между пуш и фолд.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Антоан :pokerface: