Retribution Poker

• 7 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей

Пожелавам ти успех в завръщането и дано се похвалис с много успехи.

Препоръчвам ти да си поставиш цели, така ще можеш по-добре да следиш успехите си и по-лесно да се развиваш като покер играч.

Поздрави
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      Благодаря YeeJr,

Аз имам много цели в покера, най-вече да се издигна като полу-професионален играч в тази област. Тъй-като официална професия вече си имам, а наскоро видях, че тази работа не е като онази и не се печелят толкова лесно пари от покер. Но едно нещо мисля, че ще мога да направя а то е да победя Nicholas Petrina в heads up състезание!
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Аз говоря за много по-лесни цели - примерно да публикуваш определен брой ръце на месец или да правиш определен брой ръце за седмица, или да си поставиш за цел определена банка в края на годината... Ей такива неща, простички, които ще те дърпат напред.

:nh
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Извинявай,че ми е любопитно,но понеже преди време беше доста активен на покер масите и особенно във форума,ми се иска да разбера къде се изгуби през това време?Имаше интересни виждания за покера.Аз останах с впечатлението,че започна да вдигаш банката и нивата с лекота,а ти точно тогава се изгуби.
      Иначе успех по масите и с целите.
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      @vesito80

Житейска драма, мислех че съм приключил със сапунените опери от както бях на 10 години и баба ми ги гледаше такива всяка вечер, но се оказа че такова нещо и на живо можело да се преживее.
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      Поздрав за всички, както казваше моя учител по теория на сплавите, продължаваме в стил Heavy Metal!

http://youtu.be/146ITLW3Ytg
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      Днес е лош ден за Българската демокрация, загубих 59 цента на деветките в Покер Старс :(