До админите

• krasenvt
      krasenvt
      Бронз
      Здравейте,
      Преминах теста и си направих регистрация във ФТП,но оттогава мина вече една седмица,а не съм получил нито някакво писмо от съпорта на покер стратеджи,нито началния капитал.
      Моля ви ако имате възможност да проверите как стоят нещата по моя въпрос и да ме информирате какво трябва да направя за да получа началния капитал(ако трябва да правя още нещо)
      Благодаря ви предварително.
      Поздрави,
      Красен
  • 6 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Красене,

Не бихме могли да ти предоставим информация във форума - най-вече за да предпазим информацията по сметката ти от злоупотреби.

Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, за да могат колегите да те посъветват.

Поздрави,
      Надя
    • krasenvt
      krasenvt
      Бронз
      Здравейте отново,
      Има ли някаква възмойност да проверите какво става с моя въпрос,защото изпратих снимките,а вече трети ден нямам никакъв отговор от отдела за обслужване на клиенти.
      Благодаря ви предварително.
      Поздрави,
      Красен
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ние нямаме достъп до информацията, сигурен ли си, че си изпратил съобщение до отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ?

Поздрави,
      Надя
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей Наде,
      Тъй като Красен ми е приятел и ме помоли за помощ,аз лично качих снимките му на сървъра,след като му бяха поискани.Оттогава(поне според него) няма никакъв отговор от страна на съпорта,затова му казах да помоли вас за помощ
      Поздрави,
      Митко
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Митко,

Ние имаме два различни отдела - един за сигурност и един за обслужване на клиенти (често наричан "съпорт"). Нека Красен да пише съобщение в менюто Помощ, за да могат колегите да попитат отдела за сигурност.

Поздрави,
      Надя
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Благодаря ти за помоща.Ще му кажа какво трябва да направи.