88 vs crazy donk

• 3 отговора
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      3бет/колл на опън реизъра ,за 24бб еф. няма много смисъл да му колваш само..а и отзад могат за се залепят още 2-3 френски донка

иначе по голям бет на флопа и се стакваи на флопа или само му колваи и не го реизваи на турна за да задържиш и блъфовете му
      тук е или с овърпеър или блъфира

интересен иначе кол на търна от опонента след като му пушваш :D
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Не бих 3бетвал с идеята да се стакна тук, но и не ми харесва кол-а като цяло, защото нямам оддс да играем за сет.

Ако имаме малко информация за играча, можем дори да 3бетнем превръщайки си ръката в блъф с идеята да поемем инициативата и със сбет да приберем ръката често.

Като цяло мисля, че фолд>3бет>кол.

Флоп:

Когато първия чекне, той почти винаги го прави за да фолдне и аз бих бетнал за стойност, още повече с тоя играч зад нас.

Бих заложил повече. Около 1/2 пота, още повече след като знаем, че зад нас играча обича да прави движения.

Така играно с информацията за тоя играч бих колнал и вероятно чек/пушнал всеки търн. Другия вариант е още тук да го засилим, но едва ли има супер много ръце, с които ще се стакне, ако ренджа му е широк.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейтe,

crawlback това, че публикуваш линк към риплеяр е много хубаво, но ще те помоля да публикуваш и самата ръка в темата тъй като е много по-удобна за дискусия, и анализ.

Поздрави,
      Антоан :pokerface: