$5000 Freeroll за Fulltilt ?

• TheDi
      TheDi
      Бронз
      Видях че ще има такъв, прочетох условията и ги покривам напълно, но се питам как да го намеря . Дали автоматично ще ме запише, трябва от друго ясто или още е рано. Благодаря за отговорите.
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей TheDi,

Предполагам говориш за фрийрола, който ще се състои на 1-ви май. Все още е рано за регистрацията (следи новините). Моля за малко търпение относно регистрацията и това дали отговаряте на всички условия. Трябва да получите тази информация скоро.

Поздрави,
      Деси

Обновен: 23/04/2010
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Може ли да дадете малко повече информация относно този турнир, и тези условия за които говири TheDi
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей pokerboby,

Информацията се намира в тази новина: цък. За допълнителна информация, моля да следиш новините и форума.

Поздрави,
      Деси
    • AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      въпроса относно дали покриваме условията за да участваме на анлийски ли трябва да ги зададем или няма значение? (:
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Okey, аз имам последно поканен приятел на 1.03.10, което значи, че трябва да съм регнат за турниа обаче в лобито на ФТП не ми показва подобен турнир като натисна ctrl+R. Това защото е много рано ли е или защото я не съм направил нещо.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей AlmightyTT,

Моля за малко търпение. Никой все още не е получил покана от членовете, които отговарят на условията. Най-добре ще е за момента да изчакате за допълнителна информация. Моля да следиш форума и новините.

@ pokerboby,

Отговор на своя въпрос имаш малко по-нагоре в темата. Това ще ти спести време. Турнирът все още не е обявен или отворен за регистрация. Моля да следиш новините и форума.

Поздрави,
      Деси