The big 55$ - KK

• 3 отговора
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Папи,

Префлоп:
      Стандартно

Флоп:
      С/у този тип играчи бих играл бет 400/фолд, защото ренджа им е широк и като цяло фолдва на сбет. А и може да ни колне по-слаба ръка(Тх).

Поздрави,
      Бах
    • PaPi92
      PaPi92
      Black
      Той по принцип фолдва, ама на този флоп мисля че ще продължава с голяма част от рейнджа си. Ако цбетнет, ще трябва да чек/колнем повечето търн карти мисля, защото може да колва флопа и бетва търна с не малко ръце, които бием. Опонента няма да ни рейзва много често на флопа, така че срещу Ах пак ще загубим доста чипове.
      Какво мислиш за чек/кол до края? Често ще ни валю бетва Ах, но и доста често ще блъфира с KQ,KJ,QJ, може би J9. Срещу Тх пак ще вземем валю поне на 1 улица. Ръката ни става ясна ако чек/колнем, но е по-вероятно опонента да е слаб и да не го осъзнае. Просто си мисля, че с чек/кол можем да вземем повече валю от блъфове, а срещу силните му ръце така или иначе губим не малко чипове.
    • bah22
      bah22
      Платина
      Не съм сигурен, че този тип играч ще тръгне да 3барелва достатъчно често, за да бъде нашия ч/к най-оптимално. Лошия трябва да е доста агро постфлоп, за да ми хареса това отиграване.

Тук по-стандартното ми отиграване би било да играя бет/фолд на флопа.
      Ч/к на търна(освен ако не направи някакъв супер голям бет).
      Преоценка на ривъра, като съм склонен да ч/ф на доста ривър карти.

Просто този тип играч не мисля, че ще тръгне да прави големи блъфове, освен ако не дойдат добри блъфинг карти!

А бета ще е по-добър на флопа, защото лошия може да плаща с доста дроуве/по-слаби ръце и на търна може да ги бетва, защото не знае какво друго да направи.

Поздрави,
      Бах