18 ман А4s

• shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $150(BB) Replayer
      SB ($1,270)
      BB ($1,775)
      UTG ($3,420)
      Hero ($4,880)
      UTG+2 ($3,220)
      MP1 ($3,415)
      CO ($3,215)
      BTN ($5,805)

Dealt to Hero 4:diamond: A:diamond:

fold, Hero raises to $300, fold, fold, fold, fold, fold, BB raises to $1,775 (AI), Hero calls $1,475

Идеята да реизна е , че масата е доста тайд , и най много да получа накой кол, като с А4с се чуствам комфортно постфлоп с инициативата.Ако ме 3-бет имам лесен фолд , като идеята ми беше да платя само на ББ .Сега като гледам ми трябват 41% за кол ,и както и да го суча ги нямам даже срещу 22+,ATs+,KJs+,ATo+,KJo+.Все пак искам да се консултирам, щото гледам хората играят агресивно :)
  • 3 отговора
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      то даже и без калкулатор е супер лесен фолд. Кажи една ръка която биеш?..

Аз даже не бих рейзнал в тая ситуация.
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      39% ти трябват по моите сметки,и ако бута малко по лаит от тоя диапазон които си дал,а според ще е така, си баш на кантар ,но и аз предпочитам фолд
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Както преди мен meepwn, davidcana са казлаи, трябва да фолднем. Ръката ни не е достатъчно силна за да рейзнем. Тук бих рейзнал с нещо подобно на АТо+,A9s+, KQ, 77+. Като можем да добавим или махнем някоя и друга ръка.
      След като сме рейзнали и големия блинд ни пупшва трябва да фолднем. Далеч сме от нужната за стакване ръка. Като без информация бих рейз/колнал срещу него само с AQ+ и 99+

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Антоан :pokerface: