Проблем с Еверест покер

• orka11
      orka11
      Бронз
      Здравейте, играя в залата на Еверест покер и от известно време имам проблеми с масите.Проблема се състои в това,че отварям залата, но не ми излизат масите,а връзката ми е перфектна, имам интернет.
      Обикновено проблема се появява вечер.Някакви идеи от какво може да е?
  • 5 отговора
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      При мен всичко си е ок, като изключим, че от време на време клиента ми автоматично се изключва и ме изхвърля от всички маси.

Да нямаш включен някакъв филтър?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей orka11,

Можеш да се консултираш с отдела за клиенти на самата зала. Те разполагат с технически отдел и ще те посъветват. Аз не съм имала подобен проблем в тази зала. Надявам се да споделиш с нас, когато успееш да разрешиш проблема.

Поздрави,
      Деси
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      А бе приателче проверил ли си си отметките там кадето пише show,stake
      Holdem,Fixed limit и т.н
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      niksy79, и аз имам същия проблем! без да ми пада интернета,ме изхвърля от всички маси и то се случва по 1-2 пъти на ден! явно трябва да пишем на Еверест,и без това софтуера им е далеч от перфектен!успех
    • ibordd
      ibordd
      Бронз
      Май всички ни изхвърля ! Вчера на една ръка която беше стигнала до шоудаун и картите ни бяха показани и аз печелех ,изведнъж заби и като го включих пак тази ръка не се беше случвала ! Дори в историята ми я нямаше .
      Иначе до автора на темата , има филтри с които да настройваш какви лимити дати показва .