телефон

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Да ви питам някой може ли да ми каже изгоден сайт за поръчка или нещо такова защото си харесах едно LG optimus net p690. в ханди на компа и като го диреше служителката пишеше 146 лв продават го за 175 а пък из нета навсякъде ми излиза за по 260+доставка а пък по магазините на мтел няма налични в магазините на вивател без договор не продават а в глобул кат влязах всеки телефон има 20% надценка
  • 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Никъде не го намерих за под 300лв без договор..

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      благодаря че си си направил труда да погледнеш
      мноо странен тоз телефон в списанието (за януари) на ханди без точки без договор намален от 200 на 175 в нета най ниското беше 259+доставка
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, pokerspike,

Най-евтината цена, на която го намери, е 275 в брос. Имай предвид, че това може да е трик от страна на продавача - пуска телефин на много ниска цена, който нямат в наличност, и така привличат потенциални клиенти.

Сега погледнах и в сайта на хенди - според него те не продават такъв телефон :evil:

Поздрави

Елена
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      мене служителката ми каза че нямат останали бройки в България и затова няма как примерно да поръча и да донесат до 1-2 дни а пък иначе единствения телефон който отговаряше на критериите ми беше един който беше толквоа квадратен и грозен че мога да забивам пирони с него
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Нещо не ми се вярва Хенди точно да изскочат с най-евтината оферта за телефон. :P И то без тарифен план... Има ли вариант служителката да е била нова или некомпетентна? Или просто да се е объркала.

http://www.mobilebulgaria.com - горе долу може да ти е ориентир за цени без договор