Въпрос?

• 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей sulipro,

Всяка зала има различни условия за бонуса. За съжаление ти не си пояснил коя е залата. Можеш и сам да се справиш с намирането на информацията, отиди на на тази страница: цък и избери залата. После ще имаш малко меню горе, което ще ти даде няколко опции, а ти трябва да избереш: Начален капитал. Не за всяка зала там се намира това бутонче, но за повечето го има.

Ако не го намериш, можеш да споделиш името на залата тук, а можеш да се консултираш и с отдела за клиенти: цък.

Поздрави,
      Деси
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      Еми в BetFred ми е бонуса и бих искал да знам как точно се избива да започвам :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от sulipro
      Еми в BetFred ми е бонуса и бих искал да знам как точно се избива да започвам :)
      Поради промени при нас, вече не предлагаме началния капитал в Betfred и съответно всички страници от сайта ни, където сме обяснявали как се получава и изчиства бонуса от $50 в тази зала, вече не са достъпни.

Единствено колегите от отдела за обслужване на клиенти (горе дясно ПОМОЩ) могат да ти отговорят на въпроса, но чак в понеделник.

Съжалявам, но ще трябва да изчакаш до понеделник, за да получиш точен отговор. Благодаря ти за търпението!

Станислав
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      Ами аз получих бонуса си в BetFred и сега съм се засилил да го избивам :D