T8s SNG 1,50 $

• ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Poker Stars $1.32+$0.18 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 9 players - View hand 2092035
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: t1455 48.50 BBs
      BTN: t1680 56 BBs
      SB: t1210 40.33 BBs
      BB: t1665 55.50 BBs
      UTG: t1470 49 BBs
      UTG+1: t1255 41.83 BBs
      UTG+2: t1750 58.33 BBs
      MP1: t1415 47.17 BBs
      Hero (MP2): t1600 53.33 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is MP2 with T :spade: 8 :spade:
      3 folds, MP1 calls t30, Hero calls t30, 1 fold, BTN calls t30, SB calls t15, BB checks

Flop: (t150) T :diamond: 8 :heart: 7 :diamond: (5 players)
      SB checks, BB checks, MP1 checks, Hero bets t110, BTN folds, SB folds, BB folds, MP1 calls t110

Turn: (t370) 5 :diamond: (2 players)
      MP1 checks, Hero checks

River: (t370) Q :club: (2 players)
      MP1 bets t210, Hero calls t210

Въпроса ми тук е дали можех да взема повече валю от тази ръка. Честно казано на търна малко се поуплаших мислех че иска да ме трапне. Но сега като я гледма повторно май можех да си карам продължителен залог до край или ри-рейз на ривера.
  • 4 отговора
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Първо мисля че си фолд пре.На флопа е ок размера също .На търна бет повече от 1/2 и фолд на агресия .В позиция сме и не ни плаши особено кол на търна тъй като имаме лесно решение на ривъра т.е чек отзад , ако ни рейзнат също лесно решение едва ли ще блъфира с дроу щото не го прави на флопа където е най удобно .Просто вземаме стойност от дроус + ТП ОП тука, защото на ривъра дроуовете няма да плащат а ТП ОП може да се изплашат от неприятни карти.
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Да мисля, че си прав един за тътна, до колкото помня опонента ми показа QJo и мисля че би ми платил залога за да чака дупчен стрейт, аз малко се ипзлаших от карите, но явно съм го надценил. Можех да извлека още стойност тук значи.
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Можех да извлека още стойност тук значи.

Ами тя , както се е развила си взел достатъчно стойност .Няма как да вземем 3барела стойност от ТП примерно на този борд.То може но не и с тези стакове.Ако бяхте с 25бб ефективен стак (примерно) може 3 барела , като за последния трябва да ти остане по малко от половината пот.
      В случеа , както се е развила и е хитнал дамата си взел стойност , колкото и ако бетнеш търна, щото ако беше бетнал търна и той плати ,на ривъра почти съм сигурен че няма да донкне на дамата , а ти ще чекнеш отзад.Въпроса е че другия път няма да хитне и губиш стойност и то не само ои дроус А10 К10 Q10.
      Карото плаши , както теб така и него....Нама какво да те притесняваш ако те чек рейзне имаш лесен фолд с тоя стак.Има наистина ръце с които може да семиблъфира като А :diamond: 9 К :diamond: 9 в смисъл , че карото ги подобрява в сравнение с флопа но те имат много очакван дял и не е голяма загуба когато фолднем.
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Здравей ma6inata100,

Първо мисля че си фолд пре.На флопа е ок размера също .На търна бет повече от 1/2 и фолд на агресия .В позиция сме и не ни плаши особено кол на търна тъй като имаме лесно решение на ривъра т.е чек отзад , ако ни рейзнат също лесно решение едва ли ще блъфира с дроу щото не го прави на флопа където е най удобно .Просто вземаме стойност от дроус + ТП ОП тука, защото на ривъра дроуовете няма да плащат а ТП ОП може да се изплашат от неприятни карти.

:s_thumbsup:

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      jikev