KK all-in или фолд

• emanuil771
      emanuil771
      Начален
      5$ МТТ
      9 players

6 fold
      Blinds- ($500) ($1000)

Hero ($12650)
      SB ($4906)
      BB- ($27755)

Preflop: Hero with K :spade: K :diamond: -raises 3000$
      Small blind folds, BB is all-in

Should I go all-in ?

Съжалявам, че толкова аматьорски съм задал ръката за първи публикувам. Моля само за конструктивни мнения.
  • 3 отговора
    • PokerBratPitt
      PokerBratPitt
      Начален
      Естествено, че влизаш ол-ин. Вече си заложил 1/4 от стака си. Имаш под 10 бб ако фолднеш. Ако с КК не се стакнеш, с какво?
      Не става ясно от каква позиция рейзваш, но ако е от бутона или друга ранна позиция, е много по-вероятно противника ти да си защитава големия блинд, отколкото да има АА. Има значение и какво знаем за противника, ако имаме наблюдения, че е супер тайт играч може да се замислим, но лично аз никога не бих хвърлил КК префлоп срещу един противник, освен в някакви чисто хипотетични случаи, ако сме на балона за финална маса в Sunday Million да речем;) )
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Доста лесен кол тук.

Държим втората по сила ръка в покера префлоп и имаме 12ББ, като вече сме рейзнали до 3.

Като цяло префлоп бих мин-рейзнал.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

emanuil771 добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Антоан и съм модератор тук.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Ще те помоля за в бъдеще да записваш в заглавието бай-ина на турнира, а не само в самата ръка.

Успех!

Поздрави,
      Антоан :pokerface: .