TT from BB

• Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $150(BB) Replayer
      SB ($4,499)
      Hero ($6,485)
      UTG ($2,075)
      UTG+1 ($3,725)
      UTG+2 ($3,375)
      MP1 ($14,723)
      CO ($2,887)
      BTN ($4,500)

Dealt to Hero T:spade: T:diamond:

fold, UTG+1 raises to $300, fold, fold, CO calls $300, fold, fold, Hero raises to $6,485 (AI), UTG+1 calls $3,425 (AI), fold

FLOP ($7,825) Q:diamond: 5:heart: 9:spade:

TURN ($7,825) Q:diamond: 5:heart: 9:spade: 3:spade:

RIVER ($7,825) Q:diamond: 5:heart: 9:spade: 3:spade: A:diamond:

Hero shows T:spade: T:diamond:
      (Pre 19%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

UTG+1 shows J:heart: J:diamond:
      (Pre 81%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

UTG+1 wins $7,825

И зa двамата имам много малко ръце - 50. UTG е 16/10 . а СО е 35/12.
  • 5 отговора
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Без досатъчно инфо аз го изграя 3бет/кол тука.
      Така като ги нашиваш по слабо няма да ти плати освен АК,АQ с който флипваш.
      По елегатно е да си 3бетнеш,а 3бетнеш ли не можеш да фолднеш заради добрите оддс който ще получиш .
      И с 3б им даваш шанс да се левелнат и да ти нашият по слаби ръци
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Кол е имо, с 3бет/кол не ме кефи,понеже ръцете които ще пушват сме на флип в най-добрият случай, не вярвам да бутат по-слабо от AJ+ TT+ евентуално KQ, ама без инфо не бих разчитал на тва.

Just call, UTG е зашитак, отваря от ранна, CO не вярвам да му колва толкова лайт.....
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Десятки не играят добре в 3 way pod и то извън позиция а и най вече стакчетата им са малки .
      Единствено бихме спечелили евентуално един цбет ,а при висока карта трябва да се фолднем 90% вс 2-ма
      3бетваме си за стоиност като можем да спечелим 5.5бб без шоудан ако фолднат или да флипваме с прекрасни оддс което е супер или да сме много напред ако се левелнат и бутнат с по нисък чифт да речем ,както и тоя КО които изглежда донк да бутне някви бурмаци :coolface:
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Мен нещо не ми харесва кол-а в тая ситуация.

Кофти е, че УТГ изглежда да е сравнително тайт..

Все пак си мисля, че е +ЕВ да играем 3бет/кол, защото имаме доста силна ръка и играем за ефективни ~25BB.

Трудно можем да 3бет/фолднем, защото ще имаме добри пот оддс да колнем според мен дори и срещу по-тайт рендж.

Отделно имаме някакво фолд екуити, а дори и може и да ни колне с някакви ръце, които да фолдне на флопа.

900-950/call ми се вижда ок.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Tancuvai ще те помоля за в бъдеще да не публикуваш резултата на ръката. Това само рефлектира на дискусията и на анализа. Ако сметнеш за необходимо да оставаш резултата то го скривай с опцията "spoiler", така както аз съм направил с публикацията ти.

Също ще те помоля в заглавите да даваш малко инфо за турнира. Ако не друго поне какъв е бай-ина.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Антоан :pokerface: