Nameless Blog

• caramelo8907
      caramelo8907
      Бронз
      Здравейте ,

Преди известно време бях създал свой собствен блог тук , но тогава отношението ми към покера беше съвсем различно и от там резултатите ми бяха различни от тези в момента .
      Този блог не просъществува дълго време , а и явно тогава не съм мислел че ми е нужен толкова много.

От тогава "изтече" много вода и нещата в "покер-план" за мен се промениха доста.

Няма да навлизам в подробности за миналото си като покер играч , а ще се фокусирам върху настоящето и близкото бъдеще.

От скоро си водя дневник в който записвам всяка една подробност от живота и кариерата си на покер играч , както и следя за изпълнението на целите, които съм си поставил . Смятам паралелно с това да поставя и целите си тук и се надявам нещата за които пиша са ви интересни , както и ще се радвам на обратна връзка от ваша страна .

:spade: :spade: :spade: ПОКЕР ЦЕЛИ 2013 :spade: :spade: :spade:

:diamond: Дневни цели :diamond:

Минимум 40 изиграни СНГ за деня ( 5$ FullTilt poker )

Минимум 2 ръце за анализ във форума

Преди сесия да правя винаги преглед на ръце от предишния ден

Да отбелязвам в дневника всичко което касае развитието ми в покера/живота ( вече и тук ! )

:spade: Седмични цели :spade:

Да гледам активно поне 1 видео за 6max STT , като си водя подробни бележки .

Да си взимам един почивен ден или да играя три пъти по-малко

Минимум изиграни турнири - 340

Присъствие на една лайв тренировка

:heart: Месечни цели :heart:

Да заделям средства за квартирата която си харесах в Синеморец

Да направя 2100 игри този месец и с това статус Диамант

До края на месеца да победя лимита и от другия да правя шотове на 10$ 6 мах

:club: Годишни цели :club:

Да се установя трайно на 20$ и 35$ или 15$ и 30$ в Покерстарс

Да завърша образованието си

Да повиша нивото на социалния си живот - за баланс :)

Както забелязвате целите които съм си поставил са кратки и конкретни , не мисля че има смисъл от поставяне на прекалено големи и неизпълними цели . Така и разочарованието няма да е голямо после .

Това е от мен за сега , смятам да поддържам блога в приличен вид и се надявам съдържанието му да ви хареса .
  • 6 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, caramelo8907,

Успех с блога и успех с целите! Надявам се блогът да просъществува доста по-дълго време :D

Поздрави
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Здрасти Калояне,

Успех с блога и с целите!

this "....квартирата която си харесах в Синеморец..."
      and this "Да повиша нивото на социалния си живот - за баланс"
      ?(

Иначе на себе си пожелавам да пием по бира в Синеморец лятото!

Поздрави,
      Васко
    • caramelo8907
      caramelo8907
      Бронз
      Ето и какво се случва с мен последните два дни :

Направих 169 игри , резултат -

Доста куулъри , изгубени флипове , бед бийтс и т.н , в следствие на което играта ми се промени , независимо дали го осъзнавах или не .

Не изолирах достатъчно рибата в позиция в началните нива , пропусках някой пушове само и само да не ме колнат супер лууз и да ми разпилеят equity-то по масата.

Може би единственото хубаво през тези два дни беше , че седнах и изгледах видео материали задълбочено , водих си бележки и така успях да задържа играта си на прилично ниво .

Искаше ми се като за първи ъпдейт да постна нещо с положителна стойност , но уви , нещата не се получиха както ги бях планирал .

В момента върви промоция за СНГ във Фултилт , в която участвам . Надявам се днешния ден да е по добър от последните два .

Сега ми предстои преглед на сесията от вчера , след което ще запиша някоя друга игра .

Успех на всички по масите !
    • persieca5
      persieca5
      Бронз
      :spade: :heart: :diamond: :club: =kort,opaa FOLD
    • persieca5
      persieca5
      Бронз
      Грубо пресметнато прекарва6 50% от времето си в спане, 40% в игра на покер, 5% с приятелите си и останалите 5% в университета.Благодарим ти, 4е ни запозна с играта!!!Успех с целите и с блога!
    • caramelo8907
      caramelo8907
      Бронз
      Първоначално публикувано от persieca5
      Грубо пресметнато прекарва6 50% от времето си в спане, 40% в игра на покер, 5% с приятелите си и останалите 5% в университета.Благодарим ти, 4е ни запозна с играта!!!Успех с целите и с блога!
      Моля , моля :) , а иначе това с процентите - май има нещо такова , затова съм вкарал и в целите нещото със социалния живот и университета , да дигна и тоя процент малко .

Уикенда не се чувствах добре , затова и не играх достатъчно , но по добре така от колкото да си давам зор и нещата да не се получават - а.к.а да заменям количеството със качеството . Ако трябва диаманта ще почака , ще се задоволя с платина .

За сметка на това наблегнах на много хубави видеа , както и си филтрирах ръцете във ХЕМ , за да наблегна на някои проблемни за мен ситуации - блинд с/у блинд , ре-стийл рейндж със 15-25бб стак и т.н

Ползотворна неделя общо взето , макар и да не играх достатъчно предвид многото риба по сайтовете .

Тези дни ще потърся сайта на комплекса в Синеморец , за да ви покажа за какво става въпрос .

Иначе на себе си пожелавам да пием по бира в Синеморец лятото!

иначе Васко и по две бири ще пием , само да се наредят нещата както ги планирам :)

Все пак ето и една графика , ей така за разнообразие :) .

http://prikachi.com/images.php?images/583/5855583Y.jpg