PKR SIT OUT, въпрос

• AgresiveDan
      AgresiveDan
      Бронз
      Здравейте,

Искам да ви споделя възмущението си от ПКР, или по точно от
      Сит Аут играчите.Та така, въпроса ми е -
      има ли начин да говорим със съпортта им,

ако трябва и да пуснем повече молби
      (сигурен съм, че ще има и други желаещи)

И евентуално да направят някакво ограничение на времето, като в евереста преди както беше :)
  • 6 отговора
    • BaiIvanGekov
      BaiIvanGekov
      Бронз
      AZ SUM ZA +1
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

В случай че става дума за турнири, аз лично не виждам поводи за възмущение от това, тъй като е напълно в съответствие с правилата на играта. Всъщност покачващите се блиндове и самите блиндове имат за цел точно това - да елиминират по един естествен начин такива играчи.

Като цяло имаше много недоволни от решението на залата Everest Poker за премахването на играчите при определено време неактивност.

Лично аз познавам хора (ставал свидетел на това), как са губели значителни стакове заради моментен проблем с интернет връзката. Всъщност самият аз съм страдал от това по време на път.

Моля имайте предвид, че за много неща има повече от една гледна точка и както част от играчите желаят да бъдат отстранявани Sit Out опоненти, така има други, които искат точно обратното. защото например нямат възможност да започнат игра в точно определения час.

Всъщност масовата практика е Sit Out играчите да бъдат оставяни на масите, докато чиповете им не бъдат "изядени" от блиндовете.

Все пак като потребители винаги можете да изкажете мнението и предложението си към залата и те от своя страна да се съобразят с него при вземането и разглеждането на решения за промяна. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър
    • AgresiveDan
      AgresiveDan
      Бронз
      Здравейте, става дума за СНГ турнири, по точно ДОН.

Направи ми впечатление, че печелят една ръка (примерно с пот 2000)
      в началото на играта и после съвсем умишлено СИТ АУТВАТ.
    • pkrspkrs
      pkrspkrs
      Бронз
      Това нещо няма как да се случи, особено за ДоН. :nh
    • AgresiveDan
      AgresiveDan
      Бронз
      Double Thru,онзи ми сит аутва със стак 13-15к и
      влиза в парите без да играе нито 1 врътка...
      вече 3 пъти ей така завършвам преди тях...

Същата работа и с лотариите в ПКР,
      сит аутовете си печелят без проблеми :) :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей AgresiveDan,

Всъщност точно срещу такива опоненти е доста лесно да се играе. Можеш да им крадеш блиндовете постоянно, а през останалото време просто не се забъркваш в проблемни ръце. В PKR се започва с 10 000 чипа ако не греша, тоест някой с 13-15к чипа трудно може да оцелее sit out-вайки ако турнира се проточи.

Поздрави,
      achko