Как да печеля от реик???

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите и от мене!!!имам един въпрос как става това печелене от реик??Или така наречените Гриндери???Знам че като играеш на повече маси се печели процент от реика но въпроса ми е трябва ли някъде да се регистрирам за да печеля от реик???Играя във покерстарс!!!Как да направя тая схема че да печеля и аз или ажтоматично и аз хващам % от реика???
  • 14 отговора
    • sundancekid3
      sundancekid3
      Бронз
      http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B9%D0%BA

Тук можеш да прочетеш какво е рейк , рейкбек и т.н.

Колкото повече играеш толкова повече рейк генерираш , съответно получаваш повече рейкбек .

Вип програмата на Покерстарс - http://www.pokerstars.bg/vip/tiers/ .

С Гугъл ще намираш подобна информация по - бързо отколкото с тема във форума .
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Това за вп нивата хубаво че ми го показваш това и аз го знам играеш дигаш впп точки и вземаш бонуса!!!Реика е съвсем друго нещо!!Във краина сметка не разбрах аз като играя да кажем 10 часа на 5 маси фихлимит печеля ли от реик или не???
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Първоначално публикувано от adrianbg
      Това за вп нивата хубаво че ми го показваш това и аз го знам играеш дигаш впп точки и вземаш бонуса!!!Реика е съвсем друго нещо!!Във краина сметка не разбрах аз като играя да кажем 10 часа на 5 маси фихлимит печеля ли от реик или не???
      Мисля , че в Старса рейка е именно под формата на тези ВПП точки , които впоследствие можеш да замениш за КЕШ или да участваш в сателити за МТТ с тях. Докато в някои други зали рейка ти го връщат примерно всяка седмица в парична валута :D
    • iso8511
      iso8511
      Бронз
      Здравейте

Рейкбека в покер старс е под формата на 2 вида точки: VPP, FPP които се събират едновремено и зависят от рейка който генерираме.
      Повече информация по темата може да се прочете на http://www.pokerstars.bg/vip/earn/
      Информация как да използваме точките може да се намери тук

Поздрави iso
    • jikev
      jikev
      Бронз
      За да печелиш от рейкбак, трябва да се научиш да печелиш първо от игра (или поне да си на 0).
      В противен случай има голяма опасност, да си губиш паричките, до като го чакаш тоя рейкбак...

Другия вариянт е описания от михалковския (или както го правят афилиате сайтовете, като покерстратеги), но на тоя етап ти е рано за него...
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      а ти откъде знаеш как е моята игра дали е добра дали съм на нула или отгоре??? :facepalm: :s_biggrin:
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, adrianbg,

Не знаем, затова всеки изказва мнение - моля да игнорираш това, което смяташ, че не се отнася точно за твоята игра и твоите знания - няма нужда от заяждане, това не е в полза нито на теб, нито на тези, които са отделили време да ти помогнат.

Виждам, че все още си начален статус, може да си избереш зала от тук. Предимствата са, че ще качиш статус и ще имаш достъп до повече материали, освен това можеш да се включиш в промоции, фрийроли и т.н., които се провеждат в съответната зала.

Поздрави

Елена
    • jikev
      jikev
      Бронз
      а ти откъде знаеш как е моята игра дали е добра дали съм на нула или отгоре???

Личи си! :D
      Дано не си така прозрачен и по масите! :facepalm:

Та по какво личи?
      Пускаш тема, без да направиш и най-малко усилие да прочетеш нещо в Нета за проблема си. Той е елементарен и ако беше поровил с гугъла 10' нямаше да се налага да питаш!

Имам и други забележки, но се притеснявам че ще те обидя, а после ще ме изтрият, та това стига...
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Още не си започнал да пишеш и гледаш да се скараш с някого ! Това няма да ти помогне тук !
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей adrianbg,

Играейки по покер масите с истински пари ти плащаш рейк - това е таксата, която покер залата взема от всеки пот по кеш масите или като част от входната такса на всеки турнир. Рейкбек е бонуса, при който залата ти връща част от платеният рейк.

Например ти си генерирал $1000 рейк и играеш в зала, която ти връща 30% рейкбек, следователно ти ще получиш $300 рейкбек.

В твоя случай ти играеш в PokerStars. В тази зала нямаш твърд рейкбек а VIP система, която ти връща определен процент рейкбек според нивото което имаш във VIP системата. Рейкбека в PokerStars са точно Stellar наградите, както и различните парични бонуси, които може да закупиш с FPPs.

Поздрави,
      achko
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      незнам къде я виждате тази обида и кого съм обидил???Прочетете по добре написаното от мене не виждам никъде да съм обидил някого!!колкото до прозрачноста на масите във момента играя фих лимит във покерстарс ник ahil_hektor заповядаи да прецениш прозрачноста ми!!
    • Justri
      Justri
      Бронз
      Първоначално публикувано от adrianbg
      колкото до прозрачноста на масите във момента играя фих лимит във покерстарс ник ahil_hektor заповядаи да прецениш прозрачноста ми!!
      Ръкавица е хвърлена :fdrink
    • ZOBDOG
      ZOBDOG
      Бронз
      гледам Aдриян е изкарал 5,39$ до момента и игра предимно 0,2$ турнирите и 4ат пат 0.25 $ но все пак трябва да се тръгне от някъде за да полу4иш някакъв реик 6те трябва доста време да играе6 и да се постараеш успех !!!
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      хахаха играя малки турнирчета защото ми е малка банката до момента иначе съм печелил доста сит го то във покерлабс си пише!!!играя на фиксиран лимит но днеска получих просветление всевишне и минах отново на без лимит там е истинската игра просто трябва да се играе много внимателно и да не е хаотично да преценяваш реизовете на противниците и оттам картите и играта им!!!рибата винаги ще се нуждае от вода да поплува! :s_biggrin: Успех по масите!!!