Фих лимит или но лимит

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите ето една тема която не се разглежда за първи път но е много актуална!!!Фихиран лимит ли да играя или но лимит покер???Играя покер от около година и половина предимно но лимит!!Не мога да кажа че съм много добър но във сравнение със началото когато започвах да твърдо мога да кажа че съм понаучил доста неща!!Чета постояно статии във покер стратежи и други саитове и трупам знания постояно!!Та въпроса ми е кои е по удачен от двата варианта!!!По принцип играя но лимит покер но нещо не се чуствам много комфортно там особено ако банката ми е малка!!!Просто по време на игра се получават понякога такива ситуации че трябва да вземам много трудни решения!!колкото и да си сигурен във картите и ситуацията винаги има вариант картите да те прецакат във последния момент!!във фих лимита ми е по лесно там блъфовете са по малко и много повече ги усещам опонентите кога имат карта кога не!!Играя на около 2-3 маси фих лимит на нива 2-4 цента играя на 10 мах но също играя на 6 мах не ми е проблем и там!!!Проблема е че на този вариант покер нещата стават много бавно не е като но лимита!!Верно е че и рисковете за банката са по малки но нещата наистина стават много бавно!!Ето пример вчера играх на 3 маси фих лимит направих около 10 часова игрална сесия имаше моменти когато дръпвах малко но накрая като теглих чертата за деня банката ми не е помръднала на същите пари си стоях!!А може би така е било по добре все пак не съм бил вътре:) ще помоля да си дадете компетентно мнение по темата и да я поразширите!!!Как да правим пари на фих лимита и нормално ли е това да отнема много време??
  • 1 отговор
    • jikev
      jikev
      Бронз
      и нормално ли е това да отнема много време??

Да, нормално е!
      Правенето на пари си поглъща много време, дали за учене, дали за трупане на опит, дали за работа, или за друго, но си е времеемко...

Другото си е хазарт (или престъпления, което си е пак хазарт до като те хванат...)