Блогът на Мартин!

• MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Ето,че дойде момента един много пъти провалял се играч да направи своя пореден блог,пробвайки се да започне отначало и да бъде по-дисциплиниран.Няма да се представям,тъй като вече съм правил бая блогове,чийто край беше- 'провал',по мое мнение най-вече заради несериозното ми отношение.Ето го и последния от тях:
      Поредният блог на един СЛАБАК !
      Сега съм решил да се захвана сериозно,без да си давам много зор,защото нямам нито времето нито нервите да си поставям каквито и да било цели свързани с пари и обем.Като цяло ще се стрема към подобряване на играта си и ще играя главно за забавление,пък ако спечеля някой лев добре дошъл.
      Исках да започна от 0-та за да запълна пропуските в играта си,а и не ми се инвестират пари в интернет покер в момента,като както казах нямам време и ще е повече за за забавление от колкото за пари.Но тъй,като свободното ми време е много нацепено,няма да ми е удобно да се ангажирам с фрироли които са веднъж в деня,така че ще започна с 10$ в покерстарс:
      Главни цели:
      -Да спазвам БРМ
      -Да попрочитам и попреглеждам по нещо за покера
      -Да взимам под внимание коментарите на другите играчи,който са постигнали повече от мене
      -Да обновявам блога си поне веднъж седмичн
      Ще започна с 10 центовите 360 ман турнири,тъй като това ми позволява банката за момента
      Седмични цели:
      -Да пусна ръка за анализ(заради промоцията,която тече в момента)

Започвам с 10 центовите и с препрочитане на статиите "Психология и диктатика" за статус начален.

Ще се радван да виждам всякакви въпроси,предложения и критики в блога си.
  • 22 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Желая успех на блога ти - надявам се да не завърши безславно, а скоро да се похвалиш с подобрена игра и повече успехи на масите :nh :nh :nh

Успех

Елена
    • memphisa
      memphisa
      Бронз
      Желая ти успех Марто..само напред и нагоре. Ще следя блога с интерес!

Поздрави!

Димитър Христов
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Здравейте,тази седмица почти не съм играл направих само 2 двучасови сесии,поне се записах за томболите за билет за турнира в Правец.
      Ето го и резултата от седмицата:
      Време на игра:4:33ч
      Изиграни турнири:40
      Резултат:+4.71$
      Прегледани статии от Психология и диктатика-начален
      :club: Професионално отношение
      :club: Граница на максимални загуби - аварийните спирачки

Другата седмица продължавам по същия начин ще гледам да отделя малко повече време за игра,но няма да си поставям никакви цели за момента
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Време е отново да обновя скучния си блог

Тази седмица поиграх малко повече време,но обемът е г/д същия като миналата,поне резултатът е по-добър.
      Време на игра:8:39ч
      Изиграни турнири:49
      Резултат:+16.09$
      Прегледани статии от Психология и диктатика-начален:
      :club: Как да предпазиш парите си от Тилт ?

Засега продължавам с 10 центовите,при банка 50$ ще кача на 50 центови 90 човека турбо.

Банка: 30.80$
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Тази промоция ме заинтригува и бих искал да се включа,но как мислите дали е разумно да давам по 2 $ на ден за този турнир с моята банка,мене не ми изглежда много тъй като е 1 път в деня,но бих се радвал да чуя някое друго мнение.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей MartOoQ,

Ще те помоля да не публикуваш линкове към промоции, които не са организирани от нашия сайт.

Поздрави,
      achko
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Здравей MartOoQ,

Ще те помоля да не публикуваш линкове към промоции, които не са организирани от нашия сайт.

Поздрави,
      achko
      Промоцията е на покерстарс,която е партньорска зала,незнаех че има проблем
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Самата промоция се провежда в PokerStars, но е организирана от друг сайт.

Поздрави,
      achko
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Добре,извинявам се :)
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Тогава нека да го кажем така за да не нарушаваме правилата.
      Започвам да шотвам 2$ турнири по 1 на ден,защото промоция "X" ме заинтригува,това е малко висок бай ин за банката ми но смятам че веднъж дневно няма да попречи на изграждането й.Също така мисля,че донякъде ще е полезно тъй като така ще регвам и 10 центови турнири всяка вечер докато тече дадения 2 доларов турнир и ще увелича обема си :)
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Реших да се откажа от 2 доларовите турнири,след като вчера изиграх един,защото ако не влизам в парите трудно се избиват с 10 центови,пък и предпочитам вечерта да ми е свободна от колкото всяка вечер да ги записвам
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      В миналия си пост бях казал,че се отказвам от 2$-ровите турнири,но скуката на 10 центовите надделя и взех неразумно,но печелившо(в случая) решение,като продължих да играя 2 $-ровите турнири,записвайки с тях и някои от регионалните,където направих 2-3 удара.
      Сега вече имам достатъчно банка за да играя спокойно регионалните турнири.Като ще записвам и чат пат някое друго хипер ХУ с вход 3.50$

Банка:204.74$

Тея дни ще си дръпна Холдем Мениджър,за да мога да си следя и да поствам в блога ми резултатите от играта ми,а и мисля че ще е доста полезен като го разуча.

Ето скриншоти от турнирите които дигнаха рязко банката ми

Този последния го класирах,чрез сателита за 2$,не съм чак толкова скандален :)
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Нещо не съм наред с нервите ..,пак фалирах играейки хипер турбо хеадс ъпи,като стигнах до 30$-рови.След,което депозирах 13-14$,и сегра играя Хипер Турбо Фулл Ринг
      на 1.50$.Като си сложих лимит в покерстарс да не ме пуска да играя на по голям вход от 1.50$ за СНГ,на кеш да не ми дава да сядам въобще и турнири да мога да играя до 5$ вход,тъй като от време на време като имам повече свободно време регистрирам по 1-2 турнира,докато играя хипер турботата.
      Скоро ще съм статус сребро.
      Току-що си оправих Холдем Мениджъра и от днеска почвам да го ползвам. :)
      Банка към момента:93,78$

Надявайки се ограничението ми за лимитите на покерстарс да помогне,да не се повтори скоро ситуацията продължавам напред като ще дигам с 50Бай-ина лимита и ще се връщам на предния при загубени 20-25 такива.Поне докато изкача микро нивата.След което ще почна да ги дигам при 100-тина бай ина,но още не съм решил колко точно.
      Нека стигна до 7$-овите пък ще му мисля.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, MartOoQ,

Наистина липсата на самоконтрол е най-голямият проблем - това да ограничиш залозите е добро решение и се надявам скоро да се похвалиш с още по-добри резултати.

Поздрави
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Здравейте,
      @YeeJr мерси за подкрепата !
      Ето я и първата ми графиката,която включва тази седмица,без първите 1-2 дена

Като цяло,не съм много доволен,защото можех да вкарам доста по-голям обем в хиперките,вместо да регвам турнири от които съм назад,но пък можеше и да ударя нещо няма за какво да съжалявам.Все пак мисля следващата седмица да играя само хиперки.

Пратих 40$ на 1 авер и в момента банката ми е : 117.97$
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Тази седмица до четвъртъка покерстарса беше решил здраво да ме сече,бях стигнал до
      -40/45$,като последните 2 дена успях да ги избия,даже и излезнах с около 5$+,тъй като покрих точките за 1-вата награда от 'VIP STELLAR REWARDS',взех още 10$ от там.Та седмицата не беше чак толкова трагична.

Текуща банка:132.30$

Нещо много ме измъчи този лимит :facepalm: ,не му давах повече от 2 седмици.
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      УСПЕХ в начинанието :) И не играй хипер турбо докато не натрупаш солиден опит. Поздрави, твой адаш :)
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Първоначално публикувано от adidasneone
      УСПЕХ в начинанието :) И не играй хипер турбо докато не натрупаш солиден опит. Поздрави, твой адаш :)

Аз ги разбирам бе,адаш :D (или поне така си мисля),иначе мерси :)
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Положението е много зле.Софтуера нещо яко ме е намразил и мисля да сменям залата.
      Утре ще се опитам да си изиграя ФПП точките и ще се местя.Най-вероятно в Фултилт,макар че предполагам че там ще е същата работа,но поне ще имам някакък РБ.
      Утре ще ъпна кво се случва с банката и с играта ми,че сега ще излизам,все пак е събота вечер.
      Ще се радвам да дадете някакви предложения,къде да си преместя банката,ако има промоции някакви.Мисля да продължа да играя СНГ турнири
    • 1
    • 2