AJs push/call ?

• obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Играя сателит за 5.50$ и сме на балона блиндове 300/600 анте 60. Имам 3000 чипа и съм на SB при останали 6 човека 5 платени места. Имам 9 :diamond: 9 :club: пушвам един плаща и го взимам. Следващата ръка имам:
      A :heart: J :heart: от бутона
      Всички се хвърлят и аз пушнах, а след мене един с 10 000 чипа на малкия блинд, а другия с 4000 на големия блинд.

Правилно ли пушнах или можех само да направя call с надеждата да ударя нещо на флопа, защото AJо не е толкова силна ръка ?
  • 2 отговора
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Ако има доста по-малки стакове от нас и сме точно на балона, бих фолднал АJs срещу чип лидера. Все пак той едва ли ще ни колва много често де, но, ако има някакъв играч с 2-3 ББ примерно е по-добре да се зашием в тая ситуация.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

obichamgi ще те помоля в бъдеще да даваш някакво инфо за турнира в заглавието. Ако не друго поне да има бай-ина и ръката.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Антоан :pokerface: