Сметка в Pokerstars

• ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Здравейте,

Имам сметка в Pokerstars, преди да разбера за Pokerstrategy.com. Въпроса ми е дали мога да си изтрия сметката в Pokerstars и да, я открия на ново през Pokerstrategy.com или този механизъм няма да стане, тъй като трябва да използвам същите данни ?

Другото което искам да питам мога ли да се регистрирам във Френския покер старс през Pokerstrategy.com ?

И колко разновидности има още Pokerstars ( имам предвид нали този в които играем .com и .fr са с различни турнири и предполагам различен софтуер, като две зали. )

Благодаря предварително за отговорите на мойте въпроси !!! :)
  • 5 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей ma6inata100,

За съжаление веднъж създадена сметка в PokerStars, която не през нашия сайт, няма как да бъде тракната към нас. Създаването на нова такава е против правилата на залата, така че не те съветвам да го правиш.

Относно PokerStars.fr, след като вече имаш сметка в друга зала от мрежата, то няма да имаш възможност я тракнеш към PokerStrategy.com.

Играта в PokerStars.fr е разрешена както за френски граждани, така и такива извън Франция, само ако имате банкова сметка от страна в Европейския съюз. Необходимо ще е да минете през всички процедури за верификация, които ще ви поискат от френската комисия по хазарта.

Ако имаш други въпроси не се колебай да питаш тук или да отвориш нова тема.

Поздрави,
      Пламен Георгиев
    • ma6inata100
      ma6inata100
      Бронз
      Благодаря за информацията.

Най-вероятно ще си отворя сметка в скоро време и в някоя от другите зали които са ви партньори. Мисля си за Ladbrokes Poker или PKR, в тях до сега не съм имал регистрация.

Имам желание да понатрупам малко Strategy Points за да си отворя още статии за четене и клипчета за гледане, тъй като ми допада сайта.

Играя за момента на микор нива. SNG и SNG-MTT предполагам в тези зали има подобни турнири с добър трафик.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей ma6inata100,

За СнГ турнири подходящи зали са EuroPoker и PKR. За съжаление в Ladbrokes poker няма достатъчно трафик за този формат.

Другият месец в EuroPoker започва доста интересна промоция за СнГ турнири, така че ти препоръчвам тази зала.

Поздрави,
      achko
    • nafetsgh
      nafetsgh
      Бронз
      благодаря за бързия отговор
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ma6inata100,

Зала с приличен трафик на микро нивата на Sit & Go турнири е bet365 (iPoker)

Вярвам че там ще намериш подходящите такива за теб. Също така можеш да използваш SideKick, като ако сметката ти е тракната, ще имаш възможност да се включваш в разнообразни промоции, които провеждаме периодично покрай SideKick.

Можеш да ни пишеш в темата Избор на покер зала: попитай експертите!
      Като след като ни предоставиш необходимата информация и предпочитания, ще можем да ти предложим най-подходящите за теб зали. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър