AKo 1.5$ 9max

• sashk1N
      sashk1N
      Бронз
      Poker Stars No-Limit Hold'em Tournament, 50/100 Blinds (7 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

UTG (t2025)
      MP1 (t1386)
      MP2 (t254)
      CO (t2970)
      Hero (Button) (t2720)
      SB (t1815)
      BB (t2330)VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 5, AF: 3.5, Hands: 66

Hero's M: 18.13

Preflop: Hero is Button with K, A
      4 folds, Hero bets t200, 1 fold, BB raises t350, Hero calls t250

Flop: (t950) 5, K, J (2 players)
      BB bets t475, Hero raises t2270 (All-In), 1 fold

Total pot: t1900

Results below:

Hero had K, A.
      Outcome: Hero won t1900
  • 4 отговора
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      На тоя борд не може да направим нищо друго осван да пушнем, прекалено много дроус има в диапазона му.
    • sashk1N
      sashk1N
      Бронз
      Първоначално публикувано от shipochkin
      На тоя борд не може да направим нищо друго осван да пушнем, прекалено много дроус има в диапазона му.
      Да ама тоя е доста зашит дали не мога да му платя само и на търна да извлека още стойност от дами, ТТ,AQ,AJ, дори AJ може би е твърде слаба за неговия рейндж. А пък не вярвам да донкне 1/2пот на ФД, по-добре би било да ч/к един стандартен мой цбет.
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Ами всъщност , той прави с-бет ти няма как :) .А е номално да с-бетне и с гътар даже.
      По принцип може да го стакнем и на търна ,тъй като ще му остане потсайз.Само че не ми се вярва да направи 2-ри барел с гът или дами щото ще трябва да пушне, а да чек/колне пуш още по трудно.Той , ако си е зашит и постфлоп без да има опанендет или поп няма как да го вземеш, но така с тоя пуш ти поне репваш и дроус , освен всичко друго и има по голяма вероятност да се левълне.
      Ако беше някоя риба можеше и да го мин-рейзна за да си помисли че има някакво ФЕ , ама тоя само ще се притесни повече.
      Освен това за 60 ръце не си прави , кой знае какви изводи.В смисъл че нещата ако бяха на кантар(примерно поне ФД да няма) може да се хванем за статистиките.Но тоя борд го удря много добре след мин-3-бета.Мен повче щяха да ме притесняват монстъри АА КК , но ако ги има така или иначе си заминаваме с ТПТК :)
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей sashk1N,

Префлоп е най-добре да фолднем. Назад сме от диапазона за трибет на опоонента ни и е излишно да се заиграваме. Тук бих пушнал с QQ+ и фолдвам всичко друго.

На флопа ръката е изиграна добре.

Пост флоп ми харесва как си изиграл ръката

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: