За Снимките

• HousePrincess
      HousePrincess
      Бронз
      Здравейте, искам да ви попитам щом трябва да се снима личната карта може ли да си махна последните цифри смисал не бих искала цялата информация от личната ми карта да бъде гледана та кажете ми точно кое трябва да се вижда и другото да го премахна ?? Благодаря
  • 37 отговора
    • Drail
      Drail
      Бронз
      Не се тревожи. Сайотве, които въртят милиони, няма да седнат да играят на дребно с карата ти ;)
    • amistad1989
      amistad1989
      Бронз
      Тук нещо има лъжа!!! Искат ми снимки на личната карта за да потвърдят възраста и адреса ми(според това което пише), а после ми искат номера на личната карта и ЕГН - то. В това няма логика. За какво са им??? И ако може без тъпи отговори от рода "Явно им трябват","На залите не им трябват твоите данни"и тн. Ако чуя един логичен отговор ще съм благодарен!
    • HousePrincess
      HousePrincess
      Бронз
      Именно за това говоря и аз просто искам да разбера дали може без цялата инфромация на личната ми карта.
      Drail: колкото до твоя отговор незнаеш за какви измами става на въпрос за това е лична карта има неща който другите не трябва да знаят това е незаконно според мен, както и да е кажете ми кое точно трябва и да изтрия другата информация и да си изпратя снимки.
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Е мо щом е незаконно си направи собствен депозит и си играи .
      Но те саветвам да опиташ със закрити последните цифри на ЕГН-то и на
      номера и ако ти ги приемат добре ако не ти ги приемат и не искаш да даваш цялата информация си направи депозит.
      И данните трябва да са четливи от някои телефони не ги приемат.
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Можеш да скриеш само подписа. За повече информация просто се свържете с правилните хора Тук
    • amistad1989
      amistad1989
      Бронз
      Това за подписа го прочетох след като пратих снимките. Само не разбрах каква е логиката за номера на личната ми карта примерно. За какво им е? Това не го пишеше.
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от amistad1989
      Това за подписа го прочетох след като пратих снимките. Само не разбрах каква е логиката за номера на личната ми карта примерно. За какво им е? Това не го пишеше.
      За да не си губиш времето да обработваш снимките с кракнат софт.
      Питай съпорта как и защо, тук никои не работи с личните ти данни и се съмнявам да получиш друг отговор. Колкото по-бързо изпълниш инструкциите толкова по-скоро ще получиш $50, но в крайна сметка ще разбереш, че не те са най-важните в случая. Така че, ако не ти се занимава с конспирации просто депозирай лични средства и скоро тия $50 ще са един бай-ин ...
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Здравейте,

Мога да Ви посъветвам няколко неща въвсем накратко, тъй като не само тук ми се е налагало да им пращам картата ми, а и в един американски магазин в интернет.

Обикновенно искат справка зада разберат реалната Ви възраст. В този сайт, от който пазарувах ми я искаха за да видят дали адреса на Visa-та и този на карата ми са еди и същи( обяснението беше, че над 200$ покуки, условията за сигурност са по високи).

И в двата пъти триех на Photoshop и последните 4 цигри на ЕГН-то , целия номер на личната карта, също така подписа ми и от задната страна ония 3 реда с цифри( там го има и ЕГН и още сумати незнам си кви работи - НЕ ГО ПРОПУСКАИТЕ).

Мисля, че това е всичко, ако някой има въпроси може да ми прати л.с.
    • amistad1989
      amistad1989
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerboby
      Здравейте,

Мога да Ви посъветвам няколко неща въвсем накратко, тъй като не само тук ми се е налагало да им пращам картата ми, а и в един американски магазин в интернет.

Обикновенно искат справка зада разберат реалната Ви възраст. В този сайт, от който пазарувах ми я искаха за да видят дали адреса на Visa-та и този на карата ми са еди и същи( обяснението беше, че над 200$ покуки, условията за сигурност са по високи).

И в двата пъти триех на Photoshop и последните 4 цигри на ЕГН-то , целия номер на личната карта, също така подписа ми и от задната страна ония 3 реда с цифри( там го има и ЕГН и още сумати незнам си кви работи - НЕ ГО ПРОПУСКАИТЕ).

Благодаря за изчерпателния отговор! :s_thumbsup:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Здравей,

Благодаря ти, че сподели как е преминала проверката в други интернет сайтове, но те моля да не подвеждаш другите играчи във форума.

Единствената информация, която може да бъде закрита, е подписът.

Останалата информация (номер на личната карта, ЕГН и т.н.) са белези за истинността на документа и са задължително условие за преминаване на проверката на самоличността.

Поздрави,
      Надя
    • amistad1989
      amistad1989
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравейте,

Здравей,

Благодаря ти, че сподели как е преминала проверката в други интернет сайтове, но те моля да не подвеждаш другите играчи във форума.

Единствената информация, която може да бъде закрита, е подписът.

Останалата информация (номер на личната карта, ЕГН и т.н.) са белези за истинността на документа и са задължително условие за преминаване на проверката на самоличността.

Поздрави,
      Надя

Тва е пълна глупост!!!!
      Давам си личната карта за да удостоверя годините и адреса си???? Ще ми проверите номера на личната карта ли? От каде го знаете???? Или ЕГН-то-и него не съм ви го давал!!! Ако ми е фалшива показаната на снимката лична карта няма да мога да извърша тегленето. Ако пък съм решил да правя фалшива лична карта ще фалшифицирам ЕГН-то и номера на личната карта. Когато афиширате нещо като реклама бъдете коректни!!!! Със номера на личната карта нищо не доказвам (нито възраст нито адрес) Последните 4- цифри на ЕГН-то пак не са ваша работа. Точчно защото личната карта, която съм ви пратил е истинска не искам да ви дам тези данни. Доказахте че сте много некоректни!!!!

П.С.
      С номер на лична карта и ЕГН МОЖЕ ДА НАПРАВИШ ФИРМИЧКИ И ВСЯКАКВИ ДРУГИ ТАКИВА НЕЩИЦА!!! СЛЕД КАТО ДВА ДЕНА ОТДЕЛА ЗА ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ НЕ МИ ОТГОВАРЯ НА ВЪПРОСА ЗАЩО СА ИМ НОМЕРА НА ЛИЧНАТА МИ КАРТА И ЕГН -ТО, А НАДЯ ПИШЕ ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ(ПО-ГОРЕ ОБЯСНИХ ЗАЩО СА ГЛУПОСТИ) ПРИЗОВАВАМ ДА НЕ СИ ДАВАТЕ ДАННИТЕ НА ТЕЗИ МОШЕНИЦИ!!!!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление не мога да ти дам подробна информация за точната процедура по проверката на самоличността, защото тази информация може да бъде използвана за злоупотреба с нашата система за сигурност.

Мога да те уверя, че документите ти ще бъдат третирани напълно конфиденциално и ще бъдат изтрити след проверката на самоличността.

PokerStrategy.com е най-голямото онлайн покер училище. Ние имаме над 3 милиона членове и един от най-активните покер форуми - сам можеш да се увериш, че никой от играчите, които са изпратили личните си документи не е съжалявал за това.

Разбира се, ти имаш възможност да се възползваш от предложенията на PokerStrategy.com и без да ни изпращаш своите документи. Ако сам направиш депозит в някоя от партньорските ни покер зали, ще получиш не само най-добрия бонус за първи депозит, но и ще събираш нашите StrategyPoints за напреднало покер съдържание.

Поздрави,
      Надя
    • amistad1989
      amistad1989
      Бронз
      Здравей,

За съжаление не мога да ти дам подробна информация за точната процедура по проверката на самоличността, защото тази информация може да бъде използвана за злоупотреба с нашата система за сигурност.

Мога да те уверя, че документите ти ще бъдат третирани напълно конфиденциално и ще бъдат изтрити след проверката на самоличността.

PokerStrategy.com е най-голямото онлайн покер училище. Ние имаме над 3 милиона членове и един от най-активните покер форуми - сам можеш да се увериш, че никой от играчите, които са изпратили личните си документи не е съжалявал за това.

Разбира се, ти имаш възможност да се възползваш от предложенията на PokerStrategy.com и без да ни изпращаш своите документи. Ако сам направиш депозит в някоя от партньорските ни покер зали, ще получиш не само най-добрия бонус за първи депозит, но и ще събираш нашите StrategyPoints за напреднало покер съдържание.

Поздрави,
      Надя
      Мен ми го препоръча приятел и ми каза ше няма нужда да давам ЕГН и Номер на лична карта. На него не са му искали, но явно вече не е така.
      От каде да знам аз, че казаното от теб е така. Може да си пишат каквото си искат. Покерстртеджи не е български сайт. В един момент мога да се окажа горд собственик на фирма в Китай. Как да вярвам на уверението ти? М....та им на 50$. И на вас ма....та ви!!!!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      От каде да знам аз, че това е така. Може да си пишат каквото си искат. Покерстртеджи не е български сайт. В един момент мога да се окажа горд собственик на фирма в Китай. Как да вярвам на уверението ти? М....та им на 50$. И на вас ма....та ви!!!!
      Моля те да се въздържаш от подобни изказвания. Давам ти предупреждение за жълт картон. Още едно подобно необмислено изказване и ще ти дам жълт картон.

В крайна сметка, само от теб зависи дали ще изпратиш документите си или не, за да получиш началния капитал.

Поздрави,
      Надя
    • amistad1989
      amistad1989
      Бронз
      От каде да знам аз, че това е така. Може да си пишат каквото си искат. Покерстртеджи не е български сайт. В един момент мога да се окажа горд собственик на фирма в Китай. Как да вярвам на уверението ти? М....та им на 50$. И на вас ма....та ви!!!!
      Моля те да се въздържаш от подобни изказвания. Давам ти предупреждение за жълт картон. Още едно подобно необмислено изказване и ще ти дам жълт картон.

В крайна сметка, само от теб зависи дали ще изпратиш документите си или не, за да получиш началния капитал.

Поздрави,
      Надя

Все тая!!!!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от HousePrincess
      Именно за това говоря и аз просто искам да разбера дали може без цялата инфромация на личната ми карта.
      Drail: колкото до твоя отговор незнаеш за какви измами става на въпрос за това е лична карта има неща който другите не трябва да знаят това е незаконно според мен, както и да е кажете ми кое точно трябва и да изтрия другата информация и да си изпратя снимки.
      То е незаконно да ти я снимат и от мобилните оператори, но го правят. На още колко такива частни и държавни места ми е снимана картата, направо лошо ми става. Със сигурност някой, някъде, се радва на втора самоличност.
      И аз имам същите притеснения като теб, а сигурно и още много хора, но като се замисля, къде ли не са ми я снимали вече... Май само тук остана да я нямат тази информация. :D
      Ясно е, че всичко е заради злоупотребите от някои потребители, да се пробват да искат бонуса по няколко пъти.

П.с. Не мога да разбера само, защо Амистад е толкова нервен. ?( Никой не ти е опрял нож в гърлото все пак. Ако искаш давай. Ако не искаш, даже са ти дали алтернативен вариант, да депозираш собствени пари и пак ще ти се отворят материалите.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      То е незаконно да ти я снимат и от мобилните оператори, но го правят. На още колко такива частни и държавни места ми е снимана картата, направо лошо ми става. Със сигурност някой, някъде, се радва на втора самоличност.
      И аз имам същите притеснения като теб, а сигурно и още много хора, но като се замисля, къде ли не са ми я снимали вече... Май само тук остана да я нямат тази информация. :D
      Ясно е, че всичко е заради злоупотребите от някои потребители, да се пробват да искат бонуса по няколко пъти.

П.с. Не мога да разбера само, защо Амистад е толкова нервен. ?( Никой не ти е опрял нож в гърлото все пак. Ако искаш давай. Ако не искаш, даже са ти дали алтернативен вариант, да депозираш собствени пари и пак ще ти се отворят материалите.
      Прав си - проверката на самоличността е задължително условие само заради предишни опити за злоупотреба.

Само избрани служители имат достъп до документите ти, а след проверката ние ги изтриваме, така че няма за какво да се притесняваш.

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от LiGuru
      Така че, ако не ти се занимава с конспирации просто депозирай лични средства и скоро тия $50 ще са един бай-ин ...
      Не можах да разбера какво имаш предвид с това?! Ще ти се увеличат толкова бързо парите и ще си качил лимитите (вместо да си губиш времето да чакаш бонуса), или че скоро ще ти остане колкото за един бай-ин от тези 50$ ?
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Не можах да разбера какво имаш предвид с това?! Ще ти се увеличат толкова бързо парите и ще си качил лимитите (вместо да си губиш времето да чакаш бонуса), или че скоро ще ти остане колкото за един бай-ин от тези 50$ ?
      Само, че ще е бързо не мога да гарантирам. Но определено покер училището ще помогне за качване до НЛ50, стига човек да има ищях да се развива.
    • 1
    • 2