33 2$ Мтт

• 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $250(BB) Replayer
      Hero ($20,061)
      BB ($15,473)
      UTG ($13,487)
      CO ($16,396)
      BTN ($7,388)

Dealt to Hero 3:heart: 3:spade:

fold, CO calls $250, fold, Hero calls $125, BB raises to $1,125, CO calls $875, Hero calls $875

FLOP ($3,500) 2:club: 3:club: Q:club:

Hero checks, BB bets $3,500, CO raises to $15,246 (AI), Hero calls $15,246, BB folds

TURN ($37,492) 2:club: 3:club: Q:club: K:heart:

RIVER ($37,492) 2:club: 3:club: Q:club: K:heart: 6:diamond:

Префлоп,кола е малко спорен,но и двамата бяха агресивни постфлоп и мисля че ако ударя ще мога да ги стакна.Ако колна след мен няма друг играч и реших че мога да играя за сет.
      На флопа тоя потбет на ББ е малко странен,очаквам тука да няма често готов флъш,евентуално АА,КК с ФД или тотални боклуци.След пуша на КО доста се замислих,но той тука никога няма да играе така готов флъш,евентуално да има ТП+ФД некъв или нътс ФД......или сет в най-лошия случай.Дори да е ударил флъша,което не смтам тука имам около 30%+ очакван дял и мисля че мога да колна.Естествено проблема е ББ който не знам какав ще направи след нас.
  • 3 отговора
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      КО може и да играе така готов флъш с конектори 7 :club: 8 :club: и подобни с които не иска да вижда още една спатия. Иначе ти сета му го биеш (22), а може и да играе така топ чифт, ти не си дал информация за него, но ако приемем, че е накаква риба лимпър префлоп определено имаме кол според мен.
      ББ според мен може да играе така само дами от ръцете, които ни бият, така че не би трябвало този му бет да ни притеснява толкова.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      И двамата са некви 25/7,нещо такова,предимно лимпващи риби
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Доста голям рейз, но мисля, и тримате сте достатъчно диип за да играем за сет. Ако CO беше фолднал, съм по-скоро за фолд.

Флоп:

Тук доста би ми харесало да лиидна. Хем за защита, хем за стойност.

Така играно и аз бих колнал. Не изключвам CO да има и готов флъш от време на време, но си мисля, че ББ едва ли има супер много флъшове в ренджа си, а и повечето му такива ще са ace high флъш и едва ли го бетва така. Дори и CO да ни извади флъш от време на време мисля, че е ок да се стакнем тук.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R