К7с спю 11$

• Alcas
      Alcas
      Бронз
      Poker Stars, $11 Buy-in (800/1,600 blinds, 200 ante) No Limit Hold'em Tournament, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): 118,805 (74.3 bb)
      BB: 58,094 (36.3 bb)
      MP: 51,864 (32.4 bb)
      CO: 56,379 (35.2 bb)
      BTN: 64,822 (40.5 bb)

Preflop: Hero is SB with K 7
      3 folds, Hero raises to 3,536, BB calls 1,936

Flop: (8,072) 3 2 3 (2 players)
      Hero bets 3,452, BB calls 3,452

Turn: (14,976) 9 (2 players)
      Hero bets 6,789, BB raises to 16,211, Hero raises to 111,617 and is all-in, BB calls 34,695 and is all-in

River: (116,788) 9 (2 players, 2 are all-in)

Results:
      116,788 pot

Hero showed K 7 and won 116,788 (58,694 net)
      BB showed 5 6 and lost (-58,094 net)

Играча беше на масата от 2 ръце.

Мисля че на флопа ще колва с мн ръце за да ме флоутне В вс В

На търна не виждам никаква логика в рейза му. АКо очаква да го блъфирам с овър карти не би трябвало да рейзва пеър за да ми гони блъфовете. Ако пък рейзва мидъл не мисля, че ще е хепи да се стакне. Не виждах логика в отиграването му. Дори с високи бекдор флъшове очаквам да ме колне защото може да удари топ пеър а аз да му го репна. Трябват ми 53% да фолдва за да съм БЕ а аз мога да имам и очакван дял.
  • 6 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Alcas ще те помоля в бъдеще да даваш някакво инфо за турнира в заглавието. Ако не друго поне да има бай-ина и ръката. В случая бай-ина. Това, че го има в темата е хубаво, но не задължително. Като трябва да го има поне в заглавието. Да го има в темата е само екстра и може да не се затормозяваш да го даваш там.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • Alcas
      Alcas
      Бронз
      Аз пък си помислих, че Бах ми е анализирал ръката :facepalm:

Оправих заглавието.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Ще я анализирам следващия път щом настояваш :coolface: .

Поздрави,
    • Alcas
      Alcas
      Бронз
      Давай направо.

Ще ми е интересно да видя и ти какво мислиш
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Ако знаеш, че флоутва, то бих ц-бетнал на флопа и търна. Като флопа е за стойност, а търна за да приберем пота.

Ако е агресивен и очакваш да те рейзва на търна, но все пак фолдва понякога на ц-бет, то бих ц-бетнал и се отказвам на търна.

Ако не фолдва на ц-бет и е заядлив на следващи улици, директно се отказвам и чек/фолдвам флопа.

Срещу тотално непознат като този ц-бетвам флопа и чек/фолдвам търна. Като след рейза му се предавам без всякакви разсъждения. Нито ме интересува какво резпрезентира, нито нищо. Имаме К хай. Поне да имахме някакво екуити, че да пушнем. Това не е спюуи, а е направо... :D

Поздрави,
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Иване,

Префлоп:
      ОК

Флоп:
      И аз на този флоп очаквам да бъдем платени доста често. Лошото тук е, че нямаме никакво инфо за лошия...
      Аз си мисля дали не можем дори да играем ч/к, защото на този флоп има голяма вероятност да имаме най-добрата ръка. Все пак не знаем лошия. Затова тук бих играл малко по-стандартно. Сбет е ОК.

Търн:
      Като цяло не е много добра карта, защото лошия ще флоутва с доста средни карти, които може да са ударили на търна. Тук в повечето случай бих ч/ф, но може и да играем 2-ри барел. Неговия рейз репва много тънко...Само 3х и евентуални трапове префлоп, което също е малко вероятно. Все пак не познаваме лошия и не знаем дали не би рейзнал 9х тук за стойност...
      Мисля, че след бета почти винаги бих фолднал. Ние също сме в слабата част на ренджа си!

Поздрави,
      Бах

П.С. Иначе "sick brag" с тоя спойлър! :fuckyeah