Здравейте!!!

• kaninski
      kaninski
      Бронз
      Хей здравейте и от мен. Казвам се Божидар и съм от едно малко градче в Северозападна България - Койнаре, където има много любители на покера, а сега съм студент в Русе, където пък се запалих по играта. Играя сериозно от 3 - 4 месеца като са предимно фрироли, основния приход от тях е сърваивара на unibet. Много успехи на саита и всички негови членове. :P
  • 3 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей,
      Добре дошъл сред нас.Успех и на теб
      Поздрави,
      Митко
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей и добре дошъл във форума.
      Искам да ти пожелая успехи по масите и бързо изкачване на нивата.
      Бих ти препоръчал да четеш статиите, до които имаш достъп, и да си по-активен във форума - ще спечелиш много, а както и другите от това, че има още един член.

ПП: Хубаво е да видя някой, който живее в Русе в този сайт.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от kaninski
      Хей здравейте и от мен. Казвам се Божидар и съм от едно малко градче в Северозападна България - Койнаре, където има много любители на покера, а сега съм студент в Русе, където пък се запалих по играта. Играя сериозно от 3 - 4 месеца като са предимно фрироли, основния приход от тях е сърваивара на unibet. Много успехи на саита и всички негови членове. :P
      Добре дошъл в нашата общност! Сега вече ще имаш възможност да играеш и на масите с истински пари и да натрупаш покер банка с нашия начален капитал от $50!

Успех,
      Надя