K8s $0.25 90man

• galfinche
      galfinche
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 0.25 Tournament, 15/30 Blinds (7 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

BB (t960)
      UTG (t2475)
      MP1 (t1465)
      MP2 (t1250)
      CO (t1020)
      Hero (Button) (t1885)
      SB (t2380)

Hero's M: 41.89

Опонента е със статистики VP-36/PFR-0/AF-0,3 за 22 ръце...

Preflop: Hero is Button with K:heart: , 8:heart:
      1 fold, MP1 calls t30, MP2 calls t30, CO calls t30, Hero calls t30, 1 fold, BB checks

Flop: (t165) 8:club: , Q:heart: , 8:spade: (5 players)
      BB checks, MP1 checks, MP2 checks, CO checks, Hero checks

Turn: (t165) A:diamond: (5 players)
      BB checks, MP1 checks, MP2 checks, CO checks, Hero checks

River: (t165) 3:spade: (5 players)
      BB checks, MP1 checks, MP2 bets t210, 1 fold, Hero raises to t540, 2 folds, MP2 raises to t1220 (All-In), Hero calls t680

Total pot: t2605
      Hero had K:heart: , 8:heart: (three of a kind, eights).MP2 had 8:diamond: , Q:diamond: (full house, eights over Queens).Outcome: MP2 won t2605
  • 3 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей galfinche,

Ръце от СНГ турнири с над 29 човека се публикуват в МТТ раздела за анализ на ръце.

Също ще те помоля за в бъдеще да не публикуваш резултата на ръката. Това само рефлектира на дискусията и на анализа. Ако сметнеш за необходимо да оставаш резултата то го скривай с опцията "spoiler", така както аз съм направил с публикацията ти.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • galfinche
      galfinche
      Бронз
      Съжалявам, просто още съм неопитен във форума... (а и не само, както е видно от начина по който съм изиграл конкретната ръка...:facepalm: аз поне сега си намирам поне три грешки, но ми се ще да чуя и мнението на някой по-опитен) ;) Очаквах, че самия конвертор на сайта спойлва автоматично. Ще се постарая за напред да съм по-прицизен. Благодаря.
      проба
      Hero had K , 8 (three of a kind, eights).MP2 had 8 , Q (full house, eights over Queens).Outcome: MP2 won t2605
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Не ми харесва да лимпвам в тая ситуация. Не и с този стак.

Определено бих фолднал.

Флоп:

Тук бих заложил срещу толкова хора, защото шанса някой да е ударил дама не е малка тъй като сме срещу 4 човека. А и искаме да вкараме повече пари в пота до ривъра.

Търн:

Тук нямам обяснение защо пак си чекнал? Определено бет за стойност.

Ривър:

Доста интересна големина на залога от страна на тоя играч, но предвид факта, че нашата ръка е толкова прикрита, че някой едва ли ни слага на 8х някога мисля, че е ок да рейзнем за стойност.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R