Относно бонуса

• citoject
      citoject
      Бронз
      Здравейте!Първо поздравления за хубавия проект :) Всичко е на ниво.....Един ден след като реших теста парите ми бяха в сметката.
      Въпросът ми е това което спечеля над 50 долара,кога мога да го изтегля....Какви точки трябва да направя и тн....Примерно,ако утре направя 200 мога ли да ги изтегля или трябва да цикля определени точки...Въпросът ми е принципен.Мерси!
  • 10 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление не можем да ти дадем принципен отговор, тъй като условията на различните покер зали са различни :)

Кажи ни в коя покер зала си получил началния капитал, за да можем да ти кажем какви са изискванията за изтегляне на началния капитал и печалбите ти.

Поздрави,
      Надя
    • citoject
      citoject
      Бронз
      bet 365
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Трябва да събереш 5 000 Merit Points (точки за лоялност), за да можеш да изтеглиш началния капитал.

За печалбите трябва да важат обикновените условия за изтегляне на bet365, но ти препоръчвам да се свържеш директно с покер залата, те поддържат и български език.

Поздрави,
      Надя
    • citoject
      citoject
      Бронз
      Мерси интересуваше ме печалбата над 50-те :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от citoject
      Мерси интересуваше ме печалбата над 50-те :)
      За нея май ще трябва да депозираш някаква сума, преди да я изтеглиш, но не съм сигурен. Най-добре е да се свържеш с отдела на залата ти. Те имат и лайв чат, така че става за секунди.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      За нея май ще трябва да депозираш някаква сума, преди да я изтеглиш, но не съм сигурен. Най-добре е да се свържеш с отдела на залата ти. Те имат и лайв чат, така че става за секунди.
      Това принципно зависи от избраната опция за изтегляне. Но наистина е най-добре да пишеш на bet365 :)
    • JamesTudeski
      JamesTudeski
      Бронз
      А как стоят нещата по тоя въпрос във FullTiltPoker?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ето условията за изтегляне на началния капитал във Full Tilt Poker:

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50, трябва да събереш 1 000 Full Tilt Points (FTPs) без ограничение на времето. За печалбите над $50 важат нормалните условия за изтегляне на Full Tilt Poker.
      Поздрави,
      Надя
    • karchev
      karchev
      Бронз
      искам да попитам тези 50$ долара които получАвам след колко време игра мога да ги изтегля .. в покер старс.. защото гледам, че са в сметката ми реални пари , а не бонус или .. нещо друго .. щом са в реални пари можве ли да ги изтегля ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ето ги условията на началния капитал от $50 в PokerStars:

С тезо $50 можеш веднага да започнеш да играеш на масите на PokerStars. Ако направиш печалба над своите $50, по всяко време можеш да изтеглиш печалбата си. За да можеш да изтеглиш началния капитал, трябва в рамките на 90 от получаванне на началния капитал да събереш поне 500 VIP Player-Points (VPP).

Ако не успееш да събереш 500 VPP в рамките на 90 дни, началният капитал от $50 ще бъде взет обратно от сметката ти. Ако имаш по-малко от $50, то тази сума ще бъде взета обратно.

Поздрави,
      Надя