24.02.2013 ДА поставим едно начало за България !

• 53 отговора
    • wsop9999
      wsop9999
      Бронз
      Eto nai-posle ne6to smisleno v toq forum :D
      Tam sam az!
    • NoobKiller77
      NoobKiller77
      Бронз
      И да сложим кой? Атака?
      :diamond: "До кога ще протестирате?"
      :club: "До когато се налага!"
      :diamond: "За какво протестирате?"
      :club: "Не знаем... :ayfkm"
      :diamond: "Кога го искате?"
      :club: "Веднага !!!"
    • wsop9999
      wsop9999
      Бронз
      Редактирано
    • NoobKiller77
      NoobKiller77
      Бронз
      Тази държава шще я оправи само управление, тип "президенстка република" :D . За монархия сме прекалено "цивилизовани". Един човек с широки правомощия. Да яде, да яде, колко да яде?! Иначе се сменят на всеки избори, забравят за обещанията си, плюскат, колкото могат и после идва реда на следващите. Обаче, иди го обясни на хората. Те винаги са оптимисти, че ТЕЗИ са различни. И до следващите избори...
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Още след като след тоталната катастрофа на управлението на жан виденов имаше хора който гласуваха за бкп/ака бсп/ казах че тая територия с тоя мат'риал е оправя само един строй и тва е диктатура.Така че няма кво да се напъвате,безмислено е :coolface:
      Оня тва искал оня онова ....и кой ще ти го даде ? и как ше се оправи нещо с тоя мат'риал ? ,2млн пенсии,1млн и кусур цигани на социални и останалото втора ръка ? де що имаше качествен матр'ал архитекти,инженери,доктори и подобни /2млн за последните 20г/ е навън.Кой да оправи,кое, и как да го направи ? :D
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

wsop9999 ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Ще помоля всички да внимавате с нецензурирани думи и изрази. Очаквам тема като тази да е по-нажежена и се надявам да не ескалира.

Успех и приятна дискусия :s_thumbsup: .

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Аз май съм единствения останал Костовист , не че съм гласувал последните 12 години де....Не ми се обяснява защо , а и няма смисъл ....
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      Тцъ - не си единствения, а и то се доказа със следващите управления, кой какво направи :)
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      [quote][i]
      Успех и приятна дискусия
      [/quote]всякакъв мерак за дискусия ми се изпари след тоя пост :s_ugly:
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,
      [quote]Първоначално публикувано от davidcana
      [quote][i]
      Успех и приятна дискусия
      [/quote]всякакъв мерак за дискусия ми се изпари след тоя пост :s_ugly: [/quote]Екстра. Целта постигната :coolface: !

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • Vincente19
      Vincente19
      Бронз
      Редактирано

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: и той е от тия алчните дето много си дават дупетата не го ли осъзнаваш ?
    • Drakona32
      Drakona32
      Злато
      Аз предлагам,вместо да си блъскаме главата,просто да направим някое място на морето град-държава,и може след 100 години да заприлича на Монако :)
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Абе една партия на онлайн покерджиите , ама май сме закъсняли за тези избори :facepalm: :nh
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      27.09.2011 16:30 Форум: На лафче и минути за забава

--------------------------------------------------------------------------------

А даржавата НЕ СЕ управлява в гетата И ПРОБЛЕМА НЕМА ДА СЕ РЕШИ ТАМ.Хроничната липса на справедливост
      е наи-прекия път към анархията , за сажеление при нас е факт 20 години вече
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      @Thuler, ти коя система по-точно искаш да свалите и каква е конкретната алтернатива след като свалите системата?
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      А тия, които искаха оставката на ББ - кой се надяват да дойде? БСП - видяхме ги .. ДПС? (puke).. НДСВ? С Кунева? Не мерси.... Волен? Прекалено крайно. И какво излиза? Ами няма кой. Герб и ББ и те не са цвете за мирисане. Точно това е най-лошото ... че няма кой да изберем. А на изборите гласуваме не за най-доброто, ами за най-малкото зло.
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      В неделя ще пишем история вие си джафкайте още по форумите и философствайте какво щяло да стане :fuckyeah :fuckyeah :fuckyeah
    • MadInAVacuum
      MadInAVacuum
      Бронз
      Покер играете... хората винаги ще се опитват да си максимизират стойноста, който и да е на власт. А тези глупости за мажоритарните избори + намалене на депутатите... :facepalm: . Това помага само на партии с твърд електорат (всички знаем кои са те). Лесно е да се сметне. Единственото, което прави е да увеличи стойноста на cost-per-vote, но за сметка на това трябват по-малко гласове.
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      В неделя ще пишем история вие си джафкайте още по форумите и философствайте какво щяло да стане :fuckyeah :fuckyeah :fuckyeah
      Пишете , няма проблем и аз на вашите години преди 23 години мислех така....Успех все пак