Poker Software

• du4ko
      du4ko
      Бронз
      Здравейте , от доста време само преглеждам вашия форум без да пиша ,защото честно казано покрай учене и работа нямах време да съм нито активен на масата нито във форума ! Преди няколко дни реших да сложа дребна сума в pokerstars , играя предимно tourney , SnG играх в продължение на 3 дни и увеличих сумата тройно и пред мен изникнаха няколко въпроса на които сам не мога да си отговоря затова се обръщам към вас :) . Първо в момента бакрола ми е около 30 $ играя на 1,5 $ което знам че е абсурдно, къде мога да намеря маси (sng) които да отговарят на моята банка в pokerstars минималните са 1,5 $? И втория въпрос Анализиращ покер софтуер бих желал да закупя някакъв но не знам има ли смисъл и ако има какъв точно :) Извинявам се за дългия пост , предварително благодаря за отговорите! :)
  • 1 отговор
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей du4ko,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър.

От софтуер за анализ на играта винаги има полза, даже много голяма такава.
      За банката с която разполагаш в момента бих ти препоръчал да се възползваш от пробните (Trial) версии на
      :club: PokerTracker 4 или
      :diamond: Hold'em Manager 2.
      Създавайки регистрацията си през PokerStrategy.com, ще можеш да се възползваш от промоционалните предложения за тях.

Също така ще намериш и други полезни програми, които ще ти помогнат в играта тук:
      :heart: Секцията за софтуер на PokerStrategy.com

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър