Привет на всички!

• BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Здравейте и от мен!
      Снощи се регистрирах в сайта. Като цяло се запознах с Texas Hold em преди няколко месеца и не мога да отрека, че играта ме плени. Поразрових се в Интернет за правила и силата на ръцете и...ето ме тук.
      Сега малко за мен: Казвам се Борислав, на 21 години от София. Както вече споменах, тепърва уча правилата на играта и термините в нея. Надявам се да не ядосвам никого с въпросите си, когато има такива. :) Много бих се радвал, ако ме приемете като част от колектива си. :)
      Поздрави!
  • 4 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Добре дошъл и успех по-масите!
      Относно въпросите - затова е форума. :)
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей и добре дошъл,
      Както вече колегата е споменал всички ние сме тук за да се учим един от друг и да си помагаме,така че глупави въпроси няма-винаги ще се намери кой да ти отговори,така че питай.
      Поздрави,
      Митко
      П.С.:преди да започнеш с въпросите е най-добре да прочетеш статиите в стратегическата секция до които имаш достъп-ще ти бъдат много полезни
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от BorislavMM
      Здравейте и от мен!
      Снощи се регистрирах в сайта. Като цяло се запознах с Texas Hold em преди няколко месеца и не мога да отрека, че играта ме плени. Поразрових се в Интернет за правила и силата на ръцете и...ето ме тук.
      Сега малко за мен: Казвам се Борислав, на 21 години от София. Както вече споменах, тепърва уча правилата на играта и термините в нея. Надявам се да не ядосвам никого с въпросите си, когато има такива. :) Много бих се радвал, ако ме приемете като част от колектива си. :)
      Поздрави!
      Здравей,

Добре дошъл в нашата общност. Сигурна съм, че няма да ядосаш никого с въпроси, така че питай смело :)

Успех!

Поздрави,
      Надя
    • BorislavMM
      BorislavMM
      Бронз
      Мерси на всички за топлото посрещане и окуражаващите думи. :) Това и правя в момента - чета и уча статиите в сайта (т.е. направо се уча да играя Покер). Искрено се надявам до края на седмицата да успея да го взема.
      Пробвам и да играя Онлайн с реални противници и мога да се похваля, че вече спечелих 11000 чипа. :D
      Поздрави!