опп опп

• KyKeP
      KyKeP
      Бронз
      здраствуите на всички ,
      Деско се казвам аз
      играя от известно време , брат ми припечели и от там се зарибих и аз.
      Получих си доларчетата след теста. СнГ заиграх (3.30+0.3 еверест) направих ги за 1 ден 80тина на др ден ги направих ..5 (тилтната работа) депозирах още 5 и цъкам сега кеш "1/2 но лимит"

п.с. докато разглеждах форума някви въпроси за 100$ др бонус ми привлякаха вниманието .. нещо по въпроса да ми кажете
  • 13 отговора
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Здравей,
      След като си взел бонуса на 3+30 ли си играл?

Пожелавам ти успех :)
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Този допълнителен бонус за който си видял да се споменава във форума не се дава на всички потребители,а на избрани на някакъв случаен принцип(и аз не знам точно какъв).
      Няма да е зле да прочетеш някой и друга статия от стратегическата секция за да разбереш защо доларчетата ти са станали от 80 на 5.Има едно нещо дето му се вика Банкрол Мениджмънт и само ако го спазваш имаш шанс да се задържиш по-дълго в покер средите
      Поздрави,
      Митко
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Най-големия майсторлък в покера е да спазваш управление на банката. Дано да го усвоиш :)
    • KyKeP
      KyKeP
      Бронз
      ахьха четах аз ...ама след като възхода и падението ... та чета си и сега постоянно някакви неща
      работя върху банката ... и си цъкам със стинките ...докато не стигнем ниво зе левчета .. та така успех и на вас
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Успех-пожелавам скоро да си въстановиш банката от 80 $ и да я умножиш!
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Аз бих ти препоръчал това видео http://bg.pokerstrategy.com/video/11151
      Излезна тази седмица и въпреки че съм чел тези стратегии и си ги спазвам ми беше интересно и полезно- виж го и ти. =)
    • KyKeP
      KyKeP
      Бронз
      към кеша съм вече аз .. но благодарско :evil:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от KyKeP
      здраствуите на всички ,
      Деско се казвам аз
      играя от известно време , брат ми припечели и от там се зарибих и аз.
      Получих си доларчетата след теста. СнГ заиграх (3.30+0.3 еверест) направих ги за 1 ден 80тина на др ден ги направих ..5 (тилтната работа) депозирах още 5 и цъкам сега кеш "1/2 но лимит"

п.с. докато разглеждах форума някви въпроси за 100$ др бонус ми привлякаха вниманието .. нещо по въпроса да ми кажете
      Здравей,

Добре дошъл при нас!

Като гледам, не си спазвал препоръчаното от нас управление на банката и си се поддал на тилт - препоръчвам ти да прочетеш отново статиите ни за избрания от теб вариант. Надникни и в секцията за Психология - там имаме статии за предпазване от тилт - със сигурност ще са ти полезни.

За бонуси - най-добре да пишеш на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ.

Поздрави,
      Надя
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Всъщност къв е тоя бонус. Виждам, че почти никои не може да му отговори ама се пак няма ли някво условие за него, някой взимал ли го е?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей pokerboby,

Предполагам, че се говори за допълнителен бонус, които може да има в някоя от залите, когато получиш безплатните $50 - тази оферта не е фиксирана завинаги в bet365. Ето защо - моля всички да проверяват условията на бонуса, когато отварят сметките си.

Например в bet365:

"Имаш непосредствен достъп до твоите $50 с цел да играеш покер, въпреки че трябва да натрупаш поне 5,000 Merit Points* преди да ти се изплатят тези $50.

* Merit Points се трупат при игра на покер в bet365.

Лимит от 1 месец: Ако не влезеш в сайта в рамките на 1 месец, губиш началния бонус от $50.

Бонус от $100
      Изплащане: Парите от бонуса се изплащат като печалба от $10 за всеки натрупани 1,200 Merit Points.

Лимит от 60 дни: Имаш 60 дни от деня на получаване на началния капитал да спечелиш колкото може повече от бонуса. Ако не спечелиш всичките $100 в определеното време, бонусът изтича, макар че можеш да задържиш колкото си спечелил."

Поздрави,
      Деси
    • KyKeP
      KyKeP
      Бронз
      съумях да загубя всичко вече аз .. но дори и най-добрите преживяват загуби особенно като не си взима поука от грешките :f_mad:
      мисля да депозирам пак в еверестчето, защото имат да ми връщат или да пробвам някаде другаде бонусче да хвана
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от KyKeP
      съумях да загубя всичко вече аз .. но дори и най-добрите преживяват загуби особенно като не си взима поука от грешките :f_mad:
      мисля да депозирам пак в еверестчето, защото имат да ми връщат или да пробвам някаде другаде бонусче да хвана
      Сигурен съм, че с твой депозит ще играеш по-разумно и малко повече ще спазваш Управлението на банката :-)

Иначе списък с всички бонуси може да откриеш тук.

Поздрави,

Станислав
    • gerata777
      gerata777
      Бронз
      Никога не си пренебрегвай банката!!!!!Аз достигнах до 250 с бонуса от теста....след това си повярвах и сега цъкам СНГ-чета за по долар!!! :D