покерстарс бонуси

• adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Здравеите във момента във покерстарс се разиграва голяма акция на покер масите!!сещате се за какво ви говоря нали за покер бонусите от печелившата ръка!!та въпроса ми е всичко ми е ясно само не мога да разбера защо като спечели дадена маса много от сеирджиите отстрани веднага по наи бързия начин гледат да се включат във списъка на чакащите като броиката понякога надвишава 30-40 човека????Да не би да се печелят някакви бонуси или впп точки като включен във чакащите това не мога да разбера???
  • 6 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей adrianbg,

Не знам да има някакъв бонус, който може да спечелиш ако седнеш на някоя маса, на която току що е била раздадена печеливша ръка. Може би "сеирджиите" разчитат, че ще успеят да играят срещу някой от спечелилите (и да му вземат част от наградата) или да изпросят нещо.

Поздрави,
      achko
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      хахахаха едва ли 40 човека ще се редят на опашка за това!!а и спечелилите не са чак толкова зле да не предвидят рисковете!!нещо друго има но не мога да разбера обърнете внимания на печелившите маси и как се запълват местата със чакащи!!:)
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

Ами след като в правилата на промоцията не се казва нищо, аз не виждам друга причина. Все пак може да проследиш чата на масите, за да видиш какво говорят. :)

Поздрави,
      achko
    • proto920311
      proto920311
      Бронз
      аз също имам въпрос.Ако даден играч загуби милионна ръка както всички се вкарват в битка после парите връщат ли му се или ги губи и просто се зарежда
    • adrianbg
      adrianbg
      Бронз
      Ами то мисля че на всички играчи от масата се дава бонус а на тоя които спечели ръката му се удвоява!!вчера играха на маса със лимит 1-2 цента долу горе стакове около 2-3 долара всички облажиха по около 20-25 долара печелившия се огуши към 300 долара!!!:) Така че мисля че губещи няма стига да ти светне масата:)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

@adrianbg, също нямам информация за това да се печели, но наистина често спечелилите играчи (особено ако са на по-ниските лимити) стават желани опоненти за игра, тъй като на всички е ясно че вече имат достатъчно банка и са развълнувани - според мен това е причината.

@proto920311, всички играчи, на които са били раздадени карти в определената ръка, печелят различна сума. Тя се определя от спечелените VPP точки в последните им 50 ръце на масата.

Когато влезнат ол-ин в ръката и загубят - те естествено губят стака си, но печелят наградата.

Все пак обаче влизайки ол-ин в ръката, те си осигуряват допълнително VPP точки от това, както и шанса да спечелят все пак пота, така че това при почти всички случаи е печелившо действие, макар загубата на стака.

• Награда за играч, получил карти в печеливша ръка: (брой VPP точки, спечелени в последните 50 ръце x $60) + $20 = парична награда
      • Награда за играч, който спечели печелившата ръка: (брой VPP точки, спечелени в последните 50 ръце x $60 + $20) x 2 = парична награда

Както можеш да видиш - при това изчисление на наградите с влизане ол-ин само от тази ръка печелиш повече от колкото ти е стака.

Поздрави,
      Александър