Бонус 50$

• Truebang
      Truebang
      Бронз
      Извинявам се предварително ако темата ми има отговор в по-стари подобни на тази тема :)
      Искам да ви попитам принципно имам право на 5 опита на теста и ако ги изиграя и 5-те нямам шанс да спечеля бонуса нали ??? :) и ако може да дадете някакъв съвет за стратегия на този тест прочетох темите от фиксирания лимит за ранк : начален ,които бяха посочени под теста като регламент поне така съм решил аз може и да греша кажете само тези теми ли ми трябват или ,защото вече 3 пъти се дъня :D
  • 2 отговора
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей,
      Трябват ти само и единствено статиите от раздел начален-те изцяло покриват въпросите от теста.Съвета ми е да седнеш и да ги прочетеш по-внимателно(по няколко пъти ако е необходимо)преди да решиш пак да се пробваш с теста
      Поздрави и успех,
      Митко
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Truebang,

Чел си стаите и използваш таблицата? Според мен има две опции, не си прочел статиите подробно или си избрал тест за NL или SnG, а четеш за Fixed-Limit. Когато избереш тест, имаш право на 5 опита и не може да направиш теста за друг покер формат, освен за този, който си избрал първоначално. Не го прави повече. Моля да се убедиш, че правиш тест за FL, а не друг покер формат. Можеш да се посъветваш и с отдела ни за клиенти: цък.

Поздрави,
      Деси