Помощ!

• AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      IMPORTANT INFORMATION:
      YOUR RECENT MONEYBOOKERS DEPOSIT

No cash or 3rd party deposits!!! You attempted to fund your Moneybookers account with a strictly disallowed cash deposit by going to the bank in person and depositing money in cash into our bank account:

Amount: BGN 30
      Bank: Raiffeisenbank Bulgaria

While obtaining the bank details for your cash deposit you were clearly warned that Moneybookers does not allow cash deposits for funding of E-MONEY accounts.

ALL FUNDS MUST ORIGINATE FROM A BANK ACCOUNT HELD IN YOUR NAME!

Applicable anti-money laundering regulations do not allow us to credit you this cash deposit unless we have verified your identity.

Please verify your identity via one of the following options:

Option 1: Identity verification by credit/debit card upload!

* Duration: instantly
      * Outgoing transaction limit/in any 90 day period increase: 1500 EUR
      * Make an instant credit/debit card deposit of EUR 2 - we will debit your card and credit the amount to your Moneybookers account.

Please note: We will only allow this credit/debit card transaction for verification purposes. If you would like to use your credit/debit card for future deposits, find more information here.

AND/OR

Option 2: Identity verification by verifying your bank account!

* Duration: 2-3 days
      * Outgoing transaction limit/in any 90 day period increase: 15000 EUR
      * We will send you a dummy payment with a very small amount to the bank account which you wish to verify. In the reference field of the payment we will include a unique verification code. This code you will have to enter after you receive the payment in the same section of your Moneybookers account where you requested the verification.

Once you have verified your identity via either of these options, your deposit will be immediately credited to your Moneybookers account. Without having established your identity we are unable to credit you this cash deposit or remit it to you in any other way.

WARNING! This is a one-time exception! Should you attempt further cash deposits, you will be charged a minimum fee of EUR 10.-- and may make yourself suspicious of money laundering activities.

Кво искат тия? Вчера ходих в райфайзен банк вкарах 30лв по сметката на moneybookers ltd написах си на основанието моя ИД на moneybookers и днеска ми излезна тая глупост? Два дена по-рано си аднах Виза Електрон пробвах да сложа пари през нея не стана. днеска...

We are unable to debit payments from this credit/debit card. Please either try another credit/debit card or an alternative deposit option.

Кво да праа де кажете ми тия ме побъркват аз от яд докато доийде време си изтегля пари от тоя ФТП може и да нямам никви напрао съм потресен!
  • 19 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Ами като гледам, май точно това ти казват хората, че НЕ МОЖЕШ да ходиш до Райфайзен и директно да вкарваш пари по сметката им, а трябва чрез твоята сметка да вкараш по тяхната.
      Т.е. трябва да отидеш не до Райфайзен, а до твоята банка. Като си влезеш в акаунта на Moneybookers си пише всичко. ;)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Ами като гледам, май точно това ти казват хората, че НЕ МОЖЕШ да ходиш до Райфайзен и директно да вкарваш пари по сметката им, а трябва чрез твоята сметка да вкараш по тяхната.
      Т.е. трябва да отидеш не до Райфайзен, а до твоята банка. Като си влезеш в акаунта на Moneybookers си пише всичко. ;)
      +1 естествено. Да беше попитал преди да правиш такива неща.
      Трансферът трябва да е ОТ твоята банкова сметка КЪМ тяхната банкова сметка, и в относно да пише ID-то ти. Мерките за сигурност на МБ и политиката им относно прането на пари са много стриктни.
      А това, че не могат да изтеглят пари от картата ти означава, че не са пуснати интернет разплащанията от банката.

Поздрави,
      darkonebg
    • AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      ем и сега какво ми става с парите? изчезват? или се изпират :/
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от AlmightyTT

Once you have verified your identity via either of these options, your deposit will be immediately credited to your Moneybookers account. Without having established your identity we are unable to credit you this cash deposit or remit it to you in any other way.

Щом верифицираш идентичността си чрез нормален депозит/трансфер, те ще ти преведат и сумата на този "депозит".
      Използвай Google Translate следващия път.
    • AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      направих си банкова сметка, след това moneybookers, вкарах си парите с малки затруднения и днес направих депозит в ФТП през МБ. До колко дена ще мога да правя обратната операция от ФТП към МБ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      направих си банкова сметка, след това moneybookers, вкарах си парите с малки затруднения и днес направих депозит в ФТП през МБ. До колко дена ще мога да правя обратната операция от ФТП към МБ?
      Може и веднага :)
    • AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      миии аз ако можех нямаше да питам (:
      това представлява withdrawala ми и не виждам каде ще могат да станат работите
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Натисни ОК.
      Премахвам скрийншота с оглед на собствената ти сигурност, защото въпреки усилията ти се виждат детайлите ти.
    • AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      оке мерси много взе та стана ХоХооо дано днеска ги преведът в МБ за да може да сряда да съм ги изтеглил от банката (:
    • AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      преди 2 дни когато цъкнах да ми прежедът парите от ФТп към МБ пишеше че ще стане в рамките на 24-48 часа. Те изминах парите ги няма нито в МБ нито в ФТП. Нито пък имам e-mail с който да ме уведомят, че има закъснение или някво объркване :/
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      преди 2 дни когато цъкнах да ми прежедът парите от ФТп към МБ пишеше че ще стане в рамките на 24-48 часа. Те изминах парите ги няма нито в МБ нито в ФТП. Нито пък имам e-mail с който да ме уведомят, че има закъснение или някво объркване :/
      Понякога е възможно проверката на плащането да е отнела малко повече време - най-добре пиши на Full Tilt Poker, за да могат да проверят :)

Поздрави,
      Надя
    • AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      @Nadia

Ако можеш да ми кажеш как трябва да го напиша на английски ще съм ти мн благодарен, щот тоя бг съпорт дето го имат се1 го нямат (: мерси
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Здравей,

Аз теглих в неделя, но се забави превода и им писах. Казаха, че имат много заявки и затова ще се забави. Надявам се, че съм бил полезен.

Поздрави,
      Владо
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @Nadia

Ако можеш да ми кажеш как трябва да го напиша на английски ще съм ти мн благодарен, щот тоя бг съпорт дето го имат се1 го нямат (: мерси
      Здравей,

Това, което Владо е написал, сигурно е от помощ, но ето какво можеш да им напишеш:

Hi, I made a cashout to Monyebookers over 48 hours ago but I still haven't received the money in my Moneybookers account. Could you please check? Thanks.

Дано скоро да получиш отговор, или направо парите :)

Поздрави,
      Надя
    • AlmightyTT
      AlmightyTT
      Бронз
      Сичко е ок получих парите си в МБ, но сега като тръгнах да ги тегля от там на стъпка "CONFIRM" ми иска verification code, който незная от каде да го взема :/
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Пиши на Moneybookers, те ще ти кажат за какъв код става въпрос и къде можеш да го намериш.

Поздрави,
      Надя
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Като си влезеш в акаунта в МБ, отиваш на Profile, там има Bank Accounts и срещу него Manage, отиваш на Manage, после си добавяш сметката (въвеждаш IBAN, ала бала квото ти поискат). После като си видиш въведената сметка, трябва да я верифицираш (има link button Verify мисля), поискваш верификация, те ти правят един превод от няколко цента, на който превод трябва да видиш основанието за плащане. Това основание за плащане е код, който трябва да въведеш (на същото място, където поискваш верификация беше..), за да верифицираш банковата си сметка.
    • lunatix991
      lunatix991
      Начален
      Здравейте,става въпрос за 50-те $ начален капитал ,които трябва да ми преведът след успешно решаване на теста и някои други стъпки , които изпълних стриктно.Регистрирах се в покер зала в която нямам друг акоунт всичко както си му е реда и вече почти 4-ти ден няма нито емаил, нито са ми преведени някакви пари.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от lunatix991
      Здравейте,става въпрос за 50-те $ начален капитал ,които трябва да ми преведът след успешно решаване на теста и някои други стъпки , които изпълних стриктно.Регистрирах се в покер зала в която нямам друг акоунт всичко както си му е реда и вече почти 4-ти ден няма нито емаил, нито са ми преведени някакви пари.
      Здравей lunatix991,

Свържи се с колегите от отдела за обслужване на клиенти - горе в дясно ПОМОЩ. Те ще могат да ти помогнат и да ти дадат допълнителна информация.

Поздрави,

Станислав