AKs $22, FT

• BlackBird2
      BlackBird2
      Бронз
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $3,000(BB) Replayer
      SB ($33,437)
      BB ($113,426)
      Hero ($172,712)
      CO ($87,731)
      BTN ($157,694)

Dealt to Hero K:spade: A:spade:

Hero raises to $6,000, CO calls $6,000, fold, fold, fold

FLOP ($18,000) K:diamond: T:club: T:diamond:

Hero bets $9,900, CO calls $9,900

TURN ($37,800) K:diamond: T:club: T:diamond: Q:club:

Hero checks, CO checks

RIVER ($37,800) K:diamond: T:club: T:diamond: Q:club: K:heart:

Hero bets $17,000, CO folds

Печеливш рег. 26/15, 10% 3бет, 27% АФ.

Флоп - дроу борд, бетвам над 50% пота за стойност и защита.
      Търн - определено подобрява диапазона му, добра карта за семиблъф от негова страна. Не исках да бъда рирейзван, затова реших да играя за пот контрол и преоценка на ривъра. Колко логична е тази линия с оглед на факта, че давам безплатна карта?
      Ривър - стандартен залог за стойност, може би трябваше да е по-малък.
  • 1 отговор
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Ок.

Флоп:

Ренджа на тоя играч изглежда, че е по-широк, от колкото трябва предвид статистиките му.

На тоя флоп аз вероятно си бетвам стандартно около 40% за да балансирам.

Търн:

Картата не е супер добра, но аз лично предпочитам по-скоро да заложа за стойност, защото не мисля, че често ще ни рейзва с по-слабо.

От друга страна картата подобрява някои ръце в неговия рендж, които все още бием, като QJ/AQ/KJ. Не мисля, че има много ръце от типа на 8c9c в ренджа си, с които да семи-блъфира.

Когато чекнем тук и играча вземи линията бет/бет, няма да знаем изобщо какво да правим и ще сме поставени в доста трудна ситуация. От друга страна му даваме и шанс да види безплатен ривър, а борда е достатъчно дроуи, за да не искаме това да се случва.

Ривър:

Тук зависи и от играча, но според мен няма смисъл от по-малък бет. Дори си мисля, че по-голям бет е по-добре. Едва ли не да изглеждаме по-поляризирани въпреки, че не знам до колкото тоя играч ще се левелне на подобен борд. Мисля, че големината ти е ок като цяло.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R