The Bigger 22$ KJs

• PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $150(BB) Replayer
      SB ($5,344)
      BB ($4,113)
      UTG ($7,202)
      UTG+1 ($9,155)
      UTG+2 ($5,250)
      Hero ($9,159)
      MP2 ($1,892)
      CO ($2,265)
      BTN ($2,868)

Dealt to Hero K:spade: J:spade:

UTG raises to $310, fold, fold, Hero raises to $625, fold, fold, BTN calls $625, fold, fold, UTG calls $315

FLOP ($2,280) 5:club: 4:spade: 5:spade:

UTG checks, Hero bets $1,135, BTN folds, UTG calls $1,135

TURN ($4,550) 5:club: 4:spade: 5:spade: Q:heart:

UTG checks, Hero checks

RIVER ($4,550) 5:club: 4:spade: 5:spade: Q:heart: 2:spade:

UTG bets $2,730, Hero raises to $5,460, UTG calls $2,692 (AI)

Лошия беше фиши, ако не се лъжа. Пре реших да си го 3бетна на блъф, от там нататак не съм сигурен как е по-добре да я изиграя. На ривера как ви се струва? Овърплейнато ли е така? Нямам много статсове за лошия всъщност
  • 3 отговора
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      Бах, има ли според теб смисъл да 3бетваме префлоп ако няма анте? Аз съм по-скоро за флат кол.

Щом е фиш, на ривъра се стаквам с кеф.
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здрасти Ванка,

Префлоп:

Харесва ми срещу слаб играч и агресивен играч. Вероятно бих го направил една идея по-голям.

Аз също, ако ще играя в точно тоя спот, предпочитам да 3бетна, от колкото да флатна, защото сме от сравнително ранна позиция и зад нас има още хора, като доста от тях имат добри стакове да скуиизнат.

Ако бяхме от CO/BTN е ок и флат.

Флоп:

Тук стандартно си бетвам около 40% някъде, но и така не е лошо.

Търн:

На тая карта вероятно бих бетнал втори път, защото в ренджа му на тоя борд може да има доста Ах тип ръце, които ще е добре да изгоним, а и дори и да ни колне, имаме не малко екуити в ръката.

Ривър:

Мисля, че пуша тук е ок. Играча е слаб и очаквам да не фолдне ръка от сорта нa AQ/KQ с тези пот оддс, както и А3/5х.

Мисля, че има достатъчно по-слаби ръце, които да ни колнат пуша, за да е ок.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • PaPi92
      PaPi92
      Black
      Според мен трябва да съобразим цбета си на флопа с ефективния СПР. Не ми харесва този цбет, защото на търна ще имаме около 5.5к ефективни в пот от 4.5к, което е малко неприятно.