Или сте измамници или супер некоректни .

• MVeselinova
      MVeselinova
      Начален
      Вие или сте супер големи мошеннизи или съпер големи лъжци . Изпратих ви ясни снимки преди три дена точно както беще обяснено във вашия саит , обади ми се ваш служител задаваше ми въпроси за да докажа ,че съм аз отговорих му на всичките въпроси правелно след което ми затвори телефона дори без едно чао . И след това получавам съобщение ,че не съм преминала проверката за самоличбноста , КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ ,ЧЕ ДА Я ПРЕМИНА ОСПЕШНО , това решение не можело да се преразгледа но аз съм оставала ценен клен .... И на всичкото от горе не може ли да ми обяснят защо не съм преминала проверката.
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей MVeselinova,

Нямаме никакъв интерес да лъжем клиентите си. Бизнес моделът на компанията ни показва достатъчно ясно колко открита е нашата политика и нямаме интерес да лъжем клиентите си, както и не искаме никаква инвестиция от страна на потребителите си.

Моля да отнесеш коментарите и въпросите си към отдела за обслужване на клиенти, във форума не предлагаме такова.

Поздрави,
      Деси
    • MVeselinova
      MVeselinova
      Начален
      Ок деси разбирам ,че нямате интерес да лъжите вашите потребители но не мога да разбера защо не преминах проверката за самоличност след като дори от отдела за обслужване на кленти ми се обадиха и разговаряха с мен. По какъв начин мога да премина тази проварка ?
      И как да се свържа с тях след като не ми отговарят на съобщенията.
      Деси ще те помоля ако е възможно ти да се свържеш с отдела за обслужване на кленти да разбереш защто не преминах проверката следкато изпълних всичко коректно и както трябва .
      Поздрави ,
      Милена
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Милена,

Аз не мога да разисквам твоята сметка. Това е в правомощията на отдела за сигурност. Моля за търпение и колегите ще ти отговорят. Не смятам, че точна причина ще бъде посочена, защото това е част от системата ни за сигурност и подобни детайли не могат да бъдат разкривани.

Поздрави,
      Деси